zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 23 czerwca 2021

The Darkness prezentuje klip do "Southern Trains"

30.09.2017 13:04  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Brytyjczycy z rockowego The Darkness wypuścili teledysk do singla "Southern Trains". Numer znajdzie się na płycie "Pinewood Smile". Premiera odbędzie się 6 października 2017 roku za sprawą Cooking Vinyl.

Materiał na następcę "Last Of Our Kind" skomponowany został w Putney, a zarejestrowany w Kornwalii. W rolę producenta wcielił się Adrian Bushby, znany ze współpracy z Foo Fighters i Muse. Jest to pierwsze dokonanie The Darkness z perkusistą Rufusem Taylorem, synem Rogera Taylora z Queen. Rufus Taylor dołączył do zespołu w 2015 roku, zastępując Emily Dolan Davies.

Dyskografię The Darkness zamyka album "Last Of Our Kind", który muzycy napisali w Irlandii. Sesja nagraniowa odbyła się w "Leeders Farm Studio" należącym do Dana Hawkinsa, gitarzysty formacji. Materiał został zarejestrowany z udziałem perkusistki Emily Dolan Davies. Zastąpiła ona pierwszego bębniarza grupy Eda Grahama, rozstał się on z kapelą w 2014 roku. Tuż przed premierą "Last Of Our Kind", która miała miejsce 1 czerwca 2015 roku, Emily Dolan Davies opuściła obóz The Darkness.

Tagi: The Darkness
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: The Darkness prezentuje klip do "Southern Trains"
Ewta (wyślij pw), 2017-10-22 10:46:48 | odpowiedz | zgłoś
Genialne wideo :)