zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 24 października 2021

High On Fire i Weedeater na "DesertFest Berlin 2018"

2.12.2017 09:56  autor: Verghityax, źródło: desertfest.de

Organizatorzy niemieckiej edycji "DesertFest" w Berlinie potwierdzili udział zespołów High On Fire, Weedeater, Church of the Cosmic Skull i Freedom Hawk. Festiwal odbędzie się w dniach od 4 do 6 maja 2018 roku w "Arena Berlin".

High On Fire nadal ogrywa "Luminiferous", swój siódmy longplay studyjny. Album ukazał się 23 czerwca 2015 roku za sprawą eOne Music. Na następcy "De Vermis Mysteriis" znalazło się dziewięć autorskich utworów, które zespół zarejestrował w "GodCity Studios" pod okiem Kurta Ballou z Converge.

Dyskografię amerykańskiego Weedeater zamyka "Goliathan", jest to piąty longplay studyjny w dorobku grupy, a zarazem pierwszy z perkusistą Travisem "T-Boogie" Owenem. Travis Owen dołączył do zespołu w 2013 roku, wpierw pełniąc obowiązki muzyka sesyjnego, później stając się pełnoprawnym członkiem kapeli. Premiera "Goliathan" odbyła się 18 maja 2015 roku za sprawą Season of Mist.

Wcześniej organizatorzy "DesertFest Berlin" poinformowali, że na przyszłorocznej edycji wydarzenia zagrają Monster Magnet, Graveyard, Eyehategod, Church of Misery, Elder, Nebula, Planet of Zeus, Dopelord, Death Alley, Jex Thoth, Yuri Gagarin, MaidaVale, The Black Wizards, The Necromancers i Vonavibe.

Karnety na "DesertFest Berlin 2018" nabyć można za cenę 102 euro.

Komentarze
Dodaj komentarz »