zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 16 lipca 2020

Charytatywny "Bands For Kids" w Krakowie

7.12.2017 09:11  autor: Verghityax, źródło: profil "Zaścianka" na Facebooku

W krakowskim klubie "Zaścianek" odbędzie się w dniach 8 i 9 grudnia 2017 roku charytatywny koncert pod szyldem "Bands For Kids". W ramach wydarzenia zaprezentują się formacje Closterkeller, Inkwizycja, Agressiva 69, Gallileous, Batalion d'Amour, Stonerror, Taraban, Nanosojuz i Undertheskin.

Closterkeller, Aleksandrów Łódzki 9.09.2016, fot. Verghityax
Closterkeller, Aleksandrów Łódzki 9.09.2016, fot. Verghityax

Cały przychód z koncertu przekazany zostanie na rzecz Domu Małego Dziecka im. Jana Brzechwy.

Grupa Closterkeller weszła 10 lipca 2017 roku do studia, aby zarejestrować materiał na swój dziesiąty longplay studyjny, zatytułowany "Viridian". Jest to pierwszy album Closterkeller z Adamem Najmanem na perkusji, Aleksandrem Gruszką na basie i Michałem Jarominkiem na gitarze. Sesja nagraniowa odbywa się pod okiem Adama Toczko. Partie skrzypiec gościnnie nagrał Tomasz Kasprzyk. Premiera płyty odbyła się 22 września 2017 roku.

Krakowska Inkwizycja promuje "Wojny nie będzie", swój trzeci album studyjny zrealizowany po dwunastu latach milczenia. Sesja nagraniowa odbyła się w "MaQ Records" w Wojkowicach, "3AKRAM Studio" w Krakowie oraz "KWARTstudio" w Bochni. Produkcji podjął się gitarzysta zespołu Grzegorz Włodek, za miksy i mastering odpowiada Haldor Grunberg z "Satanic Audio". "Wojny nie będzie" ukazała się w 2014 roku własnym sumptem zespołu.

Gallileous przywiezie ze sobą materiał ze "Stereotrip", swojego czwartego longplaya studyjnego i pierwszego z wokalistką Anną Pawlus-Szczypior. Na płycie znalazło się dziewięć autorskich utworów, które zespół nagrał w "Studio Orion" w Wodzisławiu Śląskim.

Pierwszego dnia - 8 grudnia - zagrają zespoły Inkwizycja, Gallileous, Stonerror, Taraban i Nanosojuz. 9 grudnia w "Zaścianku" wystąpią Closterkeller, Agressiva 69, Batalion d'Amour i Undertheskin.

8-9.12 - Kraków, "Zaścianek"
Bilety na 8 grudnia: 25 zł (przedsprzedaż) i 30 zł (w dniu koncertu)
Bilety na 9 grudnia: 40 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu)
Karnety: 50 zł (przedsprzedaż) i 70 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »