zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 19 czerwca 2019

Toto prezentuje "Spanish Sea" z udziałem braci Porcaro

7.01.2018 19:11  autor: Verghityax, źródło: profil Toto na Facebooku

Zespół Toto zaprezentował utwór "Spanish Sea", którego pierwotna, nieukończona wersja powstała w 1984 roku z myślą o albumie "Isolation". Kompozycja zawiera ścieżki basowe i perkusyjne zarejestrowane przez nie żyjących już braci Mike'a i Jeffa Porcaro.

Steve Lukather komentuje: "Utwór ten powstał z myślą o albumie 'Isolation'. Ostatecznie nie trafił na płytę, dlatego postanowiliśmy go przearanżować i dorzucić nowy refren. Dzięki nowoczesnej technologii mogliśmy ponownie zagrać nie tylko z dwudziestoletnimi wersjami samych siebie, ale również z naszymi drogimi braćmi Jeffem i Mike'iem Porcaro. Bardzo słodkie i gorzkie uczucie zarazem. To klasyczny numer Toto ze świetną solówką".

Produkcją zajął się Al Schmitt, za miksy odpowiada Bob Clearmountain. "Spanish Sea" znajdzie się na nadchodzącej składance z największymi przebojami grupy. Wydawnictwo będzie nosić tytuł "40 Trips Around the Sun". Oprócz "Spanish Sea", na krążek trafią jeszcze dwie niepublikowane wcześniej kompozycje: "Alone" i "Struck By Lightning". Premiera planowana jest na 9 lutego 2018 roku pod egidą Legacy Recordings.

Lista utworów:

1. Alone
2. Spanish Sea
3. I'll Supply The Love
4. I'll Be Over You
5. Stranger In Town
6. 99
7. Struck By Lightning
8. Pamela
9. Afraid Of Love
10. I Won't Hold You Back
11. Jake To The Bone
12. Stop Loving You
13. Lea
14. Hold The Line
15. George Porgy
16. Rosanna
17. Africa

Przypominamy, że Toto powróci Polski, by zagrać jeden koncert w ramach trasy na jubileusz 40-lecia zespołu. Występ odbędzie się 28 lutego 2018 roku w "Tauron Arenie" w Krakowie.

28.02 - Kraków, "Tauron Arena"
Start: 19:00
Bilety: 199 zł (kat. IV) i 249 zł (kat. III)

Tagi: Toto
Komentarze
Dodaj komentarz »