zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 18 stycznia 2019

Body Count wróci do Polski w czerwcu

13.02.2018 09:15  autor: Verghityax, źródło: Go Ahead

Body Count - metalowa formacja dowodzona przez rapera Ice-T - powróci do Polski po trzech latach. Zespół zagra w naszym kraju dwa koncerty: 26 czerwca 2018 roku w klubie "Progresja Music Zone" w Warszawie i 27 czerwca w klubie "Studio" w Krakowie.

Body Count promować będzie swój ostatni longplay studyjny, zatytułowany "Bloodlust". Premiera odbyła się 31 marca 2017 roku pod egidą Century Media. Produkcją materiału zajął się Will Putney, który wcześniej współpracował z formacją przy tworzeniu "Manslaughter". Na płycie gościnnie wystąpili Dave Mustaine, Max Cavalera i Randy Blythe. Z myślą o "Bloodlust" zespół przygotował dziesięć autorskich kompozycji oraz medley "Postmortem" i "Raining Blood" Slayera.

Body Count powstał w 1990 roku w Los Angeles z inicjatywy Ice-T i gitarzysty Erniego C. Muzycy połączyli w swojej twórczości metalowe brzmienia z hardcore'ową estetyką i punkową energią.

Amerykanie wypuścili cztery longplaye studyjne: "Body Count", "Born Dead", "Violent Demise: The Last Days" i "Murder 4 Hire". W roku 2006 kapela zawiesiła działalność, by powrócić trzy lata później.

Bilety na polskie koncerty Body Count trafią do sprzedaży 14 lutego o godzinie 10:00.

26.06 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
27.06 - Kraków, "Studio"

Tagi: Body Count
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Body Count wróci do Polski w czerwcu
Marcin Kutera (wyślij pw), 2018-02-13 13:09:39 | odpowiedz | zgłoś
Ciekawe po ile będą bilety na tych wariatów z Ice T na czele:)
Doskonały band. 2 pierwsze płyty rewelacja. Ostatnia płyta też bardzo dobra.