zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 31 marca 2020

Graveyard prezentuje teledysk do "Please Don't"

11.04.2018 12:12  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Reaktywowany Graveyard zaprezentował teledysk do singla "Please Don't", stanowiącego zapowiedź piątego albumu studyjnego grupy, pt. "Peace". Premiera płyty planowana jest na 25 maja 2018 roku pod egidą Nuclear Blast.

Graveyard reaktywował się w styczniu 2017 roku, zaledwie cztery miesiące po zakończeniu działalności. Do kapeli wrócili gitarzysta i wokalista Joakim Nilsson, basista Truls Morck i gitarzysta Jonatan Larocca-Ramm. Perkusista Axel Sjoberg postanowił kontynuować karierę w grupie Big Kizz, jego miejsce w Graveyard zajął Oskar Bergenheim.

Na "Peace" znajdzie się dziesięć utworów, które muzycy zarejestrowali w "Park Studios" w Sztokholmie. Nad produkcją materiału czuwali Chips Kiesbye i Stefan Boman.

Lista utworów:

1. It Ain't Over Yet
2. Cold Love
3. See The Day
4. Please Don't
5. Del Maniac
6. The Fox
7. Walk On
8. Bird Of Paradise
9. A Sign Of Peace
10. Low (I Wouldn't Mind)

Graveyard powstał w 2006 roku w Goteborgu. W skład formacji weszli Joakim Nilsson, Rikard Edlund, Axel Sjoberg i Truls Morck. Dwa lata później światło dzienne ujrzał debiutancki album Szwedów, zatytułowany po prostu "Graveyard". Wkrótce potem basista Rikard Edlund opuścił kapelę, a jego miejsce zajął Jonatan Larocca-Ramm. Od tego czasu pod szyldem Graveyard ukazały się jeszcze trzy longplaye studyjne: "Hisingen Blues", "Lights Out" i "Innocence & Decadence".

Tagi: Graveyard
Komentarze
Dodaj komentarz »