zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 1 czerwca 2023

Nine Inch Nails wyda EP-kę "Bad Witch"

13.05.2018 09:49  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Nine Inch Nails zapowiedział wydanie "Bad Witch" - trzeciej i ostatniej z rozpoczętego w 2016 roku cyklu EP-ek. Premiera materiału odbędzie się 22 czerwca 2018 roku.

Na "Bad Witch" znajdzie się sześć autorskich kompozycji.

Lista utworów:

1. Shit Mirror
2. Ahead Of Ourselves
3. Play The Goddamned Part
4. God Break Down The Door
5. I'm Not From This World
6. Over And Out

Poprzednia EP-ka, pt. "Add Violence", ukazała się 21 lipca 2017 roku nakładem The Null Corporation. Materiał został skomponowany przez Trenta Reznora i Atticusa Rossa.

Premiera pierwszej EP-ki, "Not The Actual Events", odbyła się 23 grudnia 2016 roku pod szyldem należącej do Trenta Reznora The Null Corporation. Był to pierwszy materiał Nine Inch Nails z Atticusem Rossem jako oficjalnym członkiem zespołu. W sesji nagraniowej udział wzięli także Mariqueen Maandig, Dave Grohl i Dave Navarro.

Przypominamy, że Nine Inch Nails zagra na czeskim "Aerodrome Festival", który odbędzie się w dniach od 28 do 30 czerwca na terenie lotniska w miejscowości Panensky Tynec. Na liście potwierdzonych wykonawców znaleźli się również Limp Bizkit, Stone Sour, Lana Del Rey, Parkway Drive, Chvrches, The Kills, Bullet For My Valentine, Hollywood Undead, Body Count, Skindred, Frank Carter, Thy Art Is Murder i Being As An Ocean.

Bilety:
1690 Kc - biletjednodniowy
3490 Kc - karnet
7500 Kc - VIP

Komentarze
Dodaj komentarz »