zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 12 lipca 2020

Prophets of Rage udostępnia klip do "Who Owns Who"

24.07.2018 15:45  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Amerykańska grupa Prophets of Rage, w skład której wchodzą muzycy Rage Against the Machine, Public Enemy i Cypress Hill, udostępniła teledysk do utworu "Who Owns Who". Kompozycja pochodzi z albumu, pt. "Prophets of Rage". Ukazał się on 15 września 2017 roku za sprawą Fantasy Records.

"Prophets of Rage" to pierwszy longplay studyjny w karierze zespołu. Nad jego produkcją czuwał Brendan O'Brien, który wcześniej współpracował z Rage Against the Machine i Audioslave.

W lipcu 2018 roku grupa wypuściła singiel "Heart Afire", jednocześnie basista Tim Commerford i perkusista Brad Wilk potwierdzili, że praca nad drugim longplayem studyjnym Prophets of Rage dobiegła końca.

Prophets of Rage rozpoczął działalność w 2016 roku, w jego skład weszli Tim Commerford, Tom Morello i Brad Wilk z Rage Against the Machine, DJ Lord i Chuck D z Public Enemy oraz B-Real z Cypress Hill. Zespół swoją nazwę zapożyczył z tytułu piosenki Public Enemy z albumu "It Takes a Nation of Millions to Hold Us Back" z 1988 roku.

Komentarze
Dodaj komentarz »