zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 6 kwietnia 2020

Sons of Apollo odwołał sierpniowe koncerty

2.08.2018 12:37  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Sons of Apollo - grupa, w skład której wchodzą Mike Portnoy, Derek Sherinian, Ron "Bumblefoot" Thal, Billy Sheehan i Jeff Scott Soto - odwołała wszystkie zaplanowane na sierpień 2018 roku koncerty, w tym występ na festiwalu "Prog In Park" w Warszawie. W rezultacie wydarzenie przeniesione zostało z "Parku Sowińskiego" do klubu "Progresja Music Zone".

Zespół komentuje: "Z uwagi na nieprzewidziane wydarzenia, pozostające poza kontrolą zespołu, Sons of Apollo z żalem odwołuje swoje występy na festiwalach 'Wacken Open Air' i 'Prog In Park'.

Przepraszamy wszystkich fanów, którzy czekali na te koncerty".

W oświadczeniu organizatora "Prog In Park" czytamy: "Kilka dni temu otrzymaliśmy informacje, że Sons Of Apollo odwołało swoją trasę, w ramach której mieli wystąpić na 'Prog In Park II'.

Szukamy godnego następstwa i robimy co w naszej mocy, aby znaleźć odpowiedniego artystę. Niestety, okres wakacyjno-festiwalowy utrudnia nam to zadanie i wiele z zespołów, które nam podpowiedzieliście, nie jest dostępne w naszym terminie. Jak tylko znajdziemy zastępstwo, niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

Odwołanie trasy Sons Of Apollo zmusza nas do przeniesienia tegorocznej edycji festiwalu do mniejszego, bardziej przystępnego miejsca. 'Prog In Park II' odbędzie się w klubie 'Progresja'. Chcąc zapewnić Wam odpowiednią festiwalową atmosferę, wspólnie z klubem powiększymy jego ogródek na czas trwania festiwalu, a także zapewnimy dodatkową przestrzeń i infrastrukturę, aby przy tej nieszczęsnej zmianie oddać klimat festiwalowy.

Bardzo przepraszamy za niedogodności. Bilety zachowują ważność. Osoby chcące zwrócić bilet mogą to oczywiście zrobić w punkcie zakupu.

Mamy jednak nadzieję, że do zobaczenia w 'Progresji', a przy okazji informujemy, iż niedługo będziemy mogli Wam przedstawić pierwsze zespoły na trzecią, przełomową edycję festiwalu 'Prog In Park'".

Na drugiej edycji "Prog In Park" w Warszawie zaprezentują się: Anathema, Ihsahn, Leprous i Postcards From Arkham. Wydarzenie odbędzie się 18 sierpnia 2018 roku.

18.08 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Bilety: 185 zł (przedsprzedaż) i 200 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »