zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 25 września 2021

Nie żyje Carlos Denogean, perkusista Weedeater

26.08.2018 09:27  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Carlos Denogean - perkusista Beard of Antlers, Salvacion i Walpyrgus, pełniący również obowiązki koncertowego bębniarza Weedeater - zmarł 24 sierpnia 2018 roku. Muzyk miał 30 lat.

Weedeater, Chorzów 22.04.2018, fot. Verghityax
Weedeater, Chorzów 22.04.2018, fot. Verghityax

W oświadczeniu zespołu czytamy: "Nie ma łatwego sposobu, by przekazać takie wieści. Zmarł nasz przyjaciel Carlos Denogean. Odszedł z tego świata o wiele za wcześnie, będzie nam go wszystkim brakowało. Ci, którzy mieli okazję go poznać, wiedzą, że Carlos był przemiłą i ciepłą osobą. Miał wielki talent, a jego towarzystwo było dla nas źródłem radości. Wniósł do zespołu coś szczególnego. Jeszcze nie poznaliśmy przyczyny jego śmierci, prosimy o uszanowanie prywatności naszej i jego rodziny. Dziękujemy za miłe słowa. Uczcie się cenić to, co macie".

Carlos Denogean przyszedł na świat 2 września 1987 roku. Od 2009 roku zaczął grać w formacji Beard of Antlers, wkrótce dołączył również do Salvacion. Propozycja angażu na stanowisko bębniarza Weedeater pojawiła się w 2017 roku, kiedy Travis Owen zmuszony był wycofać się z czynnego udziału w kapeli z uwagi na problemy zdrowotne.

Komentarze
Dodaj komentarz »