zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 2 grudnia 2020

Disturbed w czerwcu w Warszawie

20.11.2018 09:32  autor: Verghityax, źródło: Live Nation

Disturbed przyjedzie do Polski w ramach trasy "Evolution World Tour". Jedyny koncert w naszym kraju odbędzie się 20 czerwca 2019 roku na warszawskim "Torwarze".

Disturbed promować będzie swój siódmy longplay studyjny, zatytułowany "Evolution". Płyta trafiła do sprzedaży 19 października 2018 roku, znalazło się na niej dziesięć autorskich kompozycji, które zespół zarejestrował w "The Hideout Recording Studio" w Las Vegas pod okiem Kevina Churko. Limitowana edycja wydawnictwa zawiera dwa dodatkowe utwory ("This Venom" i "Uninvited Guest"), remiks "Are You Ready" i koncertowe wykonanie coveru "The Sound Of Silence" z udziałem Mylesa Kennedy'ego.

Disturbed powstał w 1994 roku w Chicago, od początku trzon zespołu stanowią gitarzysta Dan Donegan i perkusista Mike Wengren. Wokalista David Draiman dołączył do grupy dwa lata później. W roku 2000 muzycy wydali swój debiutancki album, pt. "The Sickness". Kolejny longplay - "Believe" - wylądował na pierwszym miejscu listy sprzedaży "Billboard 200".

Po zakończeniu trasy promującej album "Asylum", Disturbed zawiesił działalność, by powrócić w 2015 roku. Pierwszym dokonaniem kapeli po reaktywacji był longplay "Immortalized".

Przedsprzedaż biletów na warszawski koncert Disturbed (dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl) wystartuje 22 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 17:00. Bilety w sprzedaży ogólnej dostępne będą od 23 listopada od godziny 10:00.

Tagi: Disturbed
Komentarze
Dodaj komentarz »