zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 31 października 2020

Koncertowy klip do "Hold On to Memories" Disturbed

30.12.2019 15:24  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Disturbed udostępnił koncertowy teledysk do utworu "Hold On to Memories". Wyreżyserował go Rafa Alcantara. Kompozycja pochodzi z ostatniego albumu studyjnego grupy, pt. "Evolution".

Disturbed promuje obecnie swój siódmy longplay studyjny, zatytułowany "Evolution". Płyta trafiła do sprzedaży 19 października 2018 roku. Znalazło się na niej dziesięć autorskich kompozycji, które zespół zarejestrował w "The Hideout Recording Studio" w Las Vegas pod okiem Kevina Churko. Limitowana edycja wydawnictwa zawiera dwa dodatkowe utwory ("This Venom" i "Uninvited Guest"), remiks "Are You Ready" i koncertowe wykonanie coveru "The Sound of Silence" z udziałem Mylesa Kennedy'ego.

Disturbed powstał w 1994 roku w Chicago. Od początku trzon zespołu stanowią gitarzysta Dan Donegan i perkusista Mike Wengren. Wokalista David Draiman dołączył do grupy dwa lata później. W roku 2000 muzycy wydali swój debiutancki album, pt. "The Sickness". Kolejny longplay - "Believe" - wylądował na pierwszym miejscu listy sprzedaży "Billboard 200".

Po zakończeniu trasy promującej album "Asylum", Disturbed zawiesił działalność, by powrócić w 2015 roku. Pierwszym dokonaniem kapeli po reaktywacji był longplay "Immortalized".

Przypominamy, że Disturbed powróci do Polski w ramach światowej trasy koncertowej. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 16 czerwca 2020 roku w hali "Ergo Arena", położonej na granicy Gdańska i Sopotu.

16.06.2020 - Gdańsk / Sopot, "Ergo Arena"
Bilety: 165 zł

Tagi: Disturbed
Komentarze
Dodaj komentarz »