zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 8 grudnia 2021

Emigrate zrealizował teledysk do "You Are So Beautiful"

3.12.2018 15:15  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Emigrate - projekt Richarda Kruspe, gitarzysty Rammstein - zaprezentował teledysk do "You Are So Beautiful" z ostatniego albumu, zatytułowanego "A Million Degrees". Premiera płyty odbyła się 30 listopada 2018 roku pod banderą Spinefarm Records.

Praca nad "A Million Degrees" rozpoczęła się w 2015 roku. Początkowo gitarzysta planował nagrać materiał w Los Angeles pod okiem Bena Grosse, z którym współpracował już przy poprzednim albumie, jednak rok później utracił wszystkie kompozycje na trzeci album Emigrate, kiedy jego dom i studio uległy zalaniu. Zaczynając od nowa, Richard Kruspe zwrócił się o pomoc do Sky'a Van Hoffa, młodego producenta i inżyniera dźwięku z Dusseldorfu.

Na potrzeby "A Million Degrees" powstało jedenaście utworów. Wszystkie ścieżki zarejestrowane zostały w domowym studio Richarda Kruspe, oprócz partii perkusyjnych, które Mikko Siren z Apocalyptiki nagrał w "Funkhaus". W sesji gościnnie udział wzięli Till Lindemann z Rammstein, Cardinal Copia z Ghost i Ben Kowalewicz z Billy Talent.

Lista utworów:

1. War
2. 1234
3. A Million Degrees
4. Lead On You
5. You Are So Beautiful
6. Hide And Seek
7. We Are Together
8. Let's Go
9. I'm Not Afraid
10. Spitfire
11. Eyes Fade Away

Przypominamy, że Richard Kruspe przyjedzie z Rammstein do Polski 24 lipca 2019 roku, koncert odbędzie się na "Stadionie Śląskim" w Chorzowie.

Komentarze
Dodaj komentarz »