zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 21 kwietnia 2021

In Flames, Soulfly i Possessed na "Mystic Festival"

12.12.2018 18:11  autor: Verghityax, źródło: profil "Mystic Festival" na Facebooku

Do składu reaktywowanego "Mystic Festival" dołączyły formacje In Flames, Soulfly, Possessed i Hatebreed. Wcześniej swój udział potwierdziły Slipknot, Sabaton, Within Temptation, King Diamond, Emperor, Amon Amarth, Testament, Powerwolf, Carcass, Eluveitie, Immolation, Crowbar, Power Trip, Trivium i Municipal Waste. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25 i 26 czerwca 2019 roku w hali "Tauron Arena" w Krakowie.

In Flames, Kraków 27.09.2014, fot. Verghityax
In Flames, Kraków 27.09.2014, fot. Verghityax

In Flames nadal promuje "Battles", swój dwunasty longplay studyjny, który trafił do sprzedaży 11 listopada 2016 roku za sprawą Nuclear Blast. Materiał zarejestrowany został w Los Angeles, produkcją zajął się Howard Benson. Jest to ostatnie dokonanie In Flames z basistą Peterem Iwersem. Muzyk rozstał się z formacją pod koniec 2016 roku po niemal dwudziestu latach współpracy. Jego miejsce zajął Bryce Paul.

Soulfly ogrywa obecnie "Ritual", swój jedenasty longplay studyjny. Do produkcji zaangażowany został Josh Wilbur, okładkę przygotował Eliran Kantor. W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Randy Blythe z Lamb of God i Ross Dolan z Immolation. Premiera płyty odbyła się 19 października 2018 roku pod egidą Nuclear Blast.

Possessed powstał w 1983 roku w San Francisco z inicjatywy gitarzysty Mike'a Torrao i perkusisty Mike'a Susa. Dwa lata później światło dzienne ujrzał debiut studyjny kapeli, zatytułowany "Seven Churches". Formacja zarejestrowała jeszcze longplaya "Beyond the Gates" oraz EP-kę "The Eyes of Horror", zanim zakończyła działalność. W 2007 roku Jeff Becerra powrócił pod szyldem Possessed. Jest on obecnie jedynym członkiem z dawnego składu.

Hatebreed odwiedzi Polskę z "The Concrete Confessional", jest to siódmy longplay studyjny w dorobku zespołu. Album trafił do sprzedaży 13 maja 2016 roku pod egidą Nuclear Blast. Produkcją zajął się Chris Harris, który już wcześniej współpracował z zespołem. Za miksy odpowiada Josh Wilbur.

Pierwsza pula karnetów na "Mystic Festival 2019" wyprzedała się. Bilety z drugiej puli zakupić można w cenie 489 zł (płyta), 539 zł (sektor A) i 439 zł (sektor C). Płyta nie będzie podzielona na strefę Golden Circle ani Early Birds.

Docelowo na "Mystic Festival 2019" ma wystąpić dwadzieścia osiem zespołów, podzielonych na trzy sceny.

Komentarze
Dodaj komentarz »