zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 30 października 2020

Emmure wróci do Polski w kwietniu

15.12.2018 18:54  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Emmure wyruszy w europejską trasę koncertową w towarzystwie Rise of the Northstar, Obey the Brave, Fit for a King i Alpha Wolf. Jedyny występ zespołów w Polsce odbędzie się 16 kwietnia 2019 roku w klubie "Proxima" w Warszawie.

Emmure, Kraków 26.04.2016, fot. Verghityax
Emmure, Kraków 26.04.2016, fot. Verghityax

Emmure przyjedzie do Polski z albumem "Look At Yourself". Premiera wydawnictwa miała miejsce 3 marca 2017 roku za sprawą SharpTone Records, jest to pierwsze dokonanie Emmure nagrane w nowym składzie. Pod koniec grudnia 2015 roku w zespole nastąpił rozłam - z formacji jednocześnie odeszli gitarzyści Jesse Ketive i Mike Mulholland, basista Mark Davis oraz perkusista Adam Pierce. Wkrótce wokalista Frankie Palmeri zaangażował nowych muzyków, do grupy dołączyli gitarzysta Josh Travis, basista Phil Lockett i perkusista Josh Miller. Swój pierwszy koncert jako kwartet Emmure zagrał w kwietniu 2016 roku w niemieckim Oberhausen.

Rise of the Northstar to francuska kapela, grająca crossover thrash, w jej skład wchodzi pięciu muzyków zafascynowanych japońską popkulturą. Jedynym stałym członkiem formacji pozostaje wokalista Vithia. Obecnie kwintet promuje swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "The Legacy of Shi", jego premiera odbyła się 18 października 2018 roku. Składający się z jedenastu utworów materiał zarejestrowany został w nowojorskim "Silver Cord Studio" pod okiem Joe Duplantiera z Gojiry.

Muzycy Obey the Brave wydali w 2017 roku nakładem Epitaph Records swój trzeci longplay studyjny, pt. "Mad Season". Zespół tworzą Alex Erian z Despised Icon na wokalu, Cory Wilson na basie, John Campbell i Terrence McAuley na gitarze oraz Steve Morotti na perkusji.

Fit for a King to teksańska grupa, grająca chrześcijański metalcore. Muzycy mają na swoim koncie pięć longplayów studyjnych. Ostatni z nich, zatytułowany "Dark Skies", ukazał się 14 września 2018 roku.

Alpha Wolf pochodzi z Australii i gra metalcore. W 2017 roku światło dzienne ujrzał pierwszy longplay formacji, pt. "Mono".

16.04.2019 - Warszawa, "Proxima"
Bilety: 89 zł (winiarybookings.8merch.com), 95 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »