zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 17 czerwca 2019

Szczegóły grudniowych koncertów "X-Mass Noize Night"

20.12.2018 15:21  autor: Verghityax, źródło: profil Blindead na Facebooku

Po listopadowych koncertach w Warszawie i Gdańsku Blindead potwierdził dwa dodatkowe występy, podczas których wykona w całości album "Autoscopia / Murder in Phazes". Odbędą się one pod szyldem "X-Mass Noize Night" 28 grudnia 2018 roku w Poznaniu i 29 grudnia w Gdyni.

W Poznaniu przed Blindead wystąpią Tarpan, Entropia i In Twilight's Embrace, z kolei koncert w Gdyni otworzą Lasy, Hadal i Pył.

Blindead wystąpi w składzie, w którym nagrał "Autoscopia / Murder in Phazes". Na scenie pojawią się Patryk Zwoliński, Mateusz Śmierzchalski, Marek Zieliński, Konrad Ciesielski, Bartosz Hervy oraz Piotr Kawalerowski. Aby uświetnić rocznicę, zespół przygotował reedycję albumu w formacie CD i na winylu, wydawnictwo będzie dostępne w sprzedaży na koncertach.

"Autoscopia / Murder in Phazes" ukazał się 18 sierpnia 2008 roku za sprawą Foreshadow Music. Składający się z siedmiu kompozycji materiał zarejestrowany został w 2007 roku w "Screw Factory Studio" w Dębicy. Produkcją i miksami zajął się Janusz Bryt, za mastering odpowiada Szymon Czech.

28.12 - Poznań, "U Bazyla" (+ Tarpan, Entropia i In Twilight's Embrace)
Start: 19:00
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

29.12 - Gdynia, "Ucho" (+ Pył, Lasy i Hadal)
Start: 19:00
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »