zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 16 listopada 2019

Koncertowy klip do "Hung, Drawn & Quartered" Raven

5.01.2019 12:56  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Heavymetalowy Raven udostępnił klip do utworu "Hung, Drawn & Quartered" z nadchodzącego wydawnictwa koncertowego, zatytułowanego "Screaming Murder Death From Above: Live In Aalborg". Jego premiera odbędzie się 18 stycznia 2019 roku za sprawą Steamhammer.

Na "Screaming Murder Death From Above: Live In Aalborg" znajdzie się zapis z koncertu Raven w duńskim Aalborgu. Wydarzenie miało miejsce 27 listopada 2017 roku.

Lista utworów:

1. Destroy All Monsters
2. Hell Patrol
3. All For One
4. Hung, Drawn & Quartered
5. Rock Until You Drop
6. A.A.N.S.M.M.G.N.
7. Tank Treads (The Blood Runs Red)
8. Faster Than The Speed Of Light
9. On And On
10. Break The Chain
11. Crash Bang Wallop

"Screaming Murder Death From Above: Live In Aalborg" to pierwsze dokonanie Raven z Mike'iem Hellerem na perkusji. Dołączył on do zespołu w 2018 roku, zastępując Joe Hasselvandera, który po przebytym ataku sercu zmuszony był wycofać się z aktywności koncertowej.

Raven nadal ogrywa swój trzynasty longplay studyjny, zatytułowany "ExtermiNation". Jego premiera odbyła się 27 kwietnia 2015 roku za sprawą SPV. Fundusze na zarejestrowanie albumu zespół zebrał za pośrednictwem serwisu Kickstarter. Wszyscy, którzy wsparli muzyków, otrzymali wydawnictwo "Party Killers", zrealizowane jako podziękowanie. Znalazło się na nim jedenaście coverów takich kapel, jak Deep Purple, Thin Lizzy, Nazareth, Queen, Budgie czy Slade.

Tagi: Raven
Komentarze
Dodaj komentarz »