zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 13 listopada 2019

Killsorrow na "Niech Cisza Milczy VIII"

16.01.2019 18:24  autor: Verghityax, źródło: profil "Niech Cisza Milczy" na Facebooku

Do składu ósmej edycji festiwalu "Niech Cisza Milczy" dołączył zespół Killsorrow, wcześniej swój udział potwierdziły SickNest i Dolina Cieni. Wydarzenie odbędzie się 17 sierpnia 2019 roku w Pyskowicach.

Killsorrow pracuje obecnie nad swoim drugim longplayem studyjnym. Materiał zarejestrowany został w krakowskim studio "DMP", za miksy i mastering odpowiada Tomasz Zalewski z "Zed Studio". W sesji gościnnie wziął udział Jelonek.

Killsorrow powstał w 2008 roku w Krakowie. W roku 2016 kwintet zadebiutował płytą "Little Something for You to Choke".

Muzycy SickNest weszli w końcowy etap pracy nad swoim drugim longplayem studyjnym, zatytułowanym "Chaos Defined". Materiał zarejestrowany został w kwietniu 2018 roku w białostockim "Hertz Studio". Będzie to pierwsze dokonanie formacji z Michałem Ewertowskim na wokalu, dołączył on do grupy na początku 2018 roku.

SickNest powstał w 2011 roku w Katowicach. Obecnie w skład grupy wchodzi sześciu muzyków: Michał Ewertowski na wokalu, Dawid Broniszewski na perkusji, Adam Banaś i Paweł Cygan na gitarze, Krzysztof Mazurek na basie i Artur Nowak na klawiszach. W 2015 roku światło dzienne ujrzał debiutancki longplay sekstetu, zatytułowany "Reality Imprisoned".

Dolina Cieni to heavymetalowa formacja z Myślenic, do 2014 roku funkcjonująca pod nazwą Fame Fatal. Obecnie kwintet promuje swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Horyzont zdarzeń". Trafił on do sprzedaży 10 marca 2017 roku.

Udział w festiwalu "Niech Cisza Milczy VIII" będzie darmowy.

Komentarze
Dodaj komentarz »