zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 30 września 2020

Moyra pokazała teledysk do "End of the World"

13.09.2020 21:44  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Moyry na Facebooku

Wrocławska Moyra zaprezentowała teledysk do swojego nowego singla, zatytułowanego "End of the World". Formacja ma na 18 i 19 września 2020 roku zaplanowane koncerty we Wrocławiu i Krakowie.

Moyra to grająca melodyjny death metal grupa założona w 2017 roku we Wrocławiu z inicjatywy wokalistki Margo, znanej z zespołu Mescalero. Formacja ma w dorobku dwa minialbumy: "Threads of Fate" z kwietnia 2018 roku i "ReGenesis" z lutego 2020 roku.

W czerwcu 2020 roku jako następcę gitarzysty Charlesa Fujarskiego przedstawiono Mateusza Karmelitę. Pod koniec lipca grupa weszła do studia w celu zarejestrowania nowego materiału. Miesiąc później ogłoszono, że z zespołu odchodzi perkusista Rafał Miedziński. Jego miejsce zajął Mateusz Muzioł. Resztę składu stanowią obecnie wokalistka Margo Szkoda-Hreczuch, gitarzysta Damian "Ziollo" Paszczak i basista Kacper Kulios.

Miksami i masteringiem utworu "End of the World" zajął się Przemysław Nowak. Za produkcję odpowiada Michał Gołębiewski.

Na jesień zespół zapowiedział premierę singla "The Other Side of Coin".

Na drugą połowę września Moyra zaplanowane ma dwa koncerty z Vane. Wydarzenia przełożone zostały z marca 2020 roku. Bilety zakupione przed zmianą terminu zachowują ważność. Wrocławski występ będzie dla Rafała Miedzińskiego pożegnalnym koncertem z Moyrą - perkusista ma zagrać z grupą kilka utworów.

18.09 - Wrocław, "Liverpool" (+ The Burning Hands, Methopia)
Otwarcie drzwi: 20:00
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

19.09 - Kraków, "Zaścianek" (+ Killsorrow, Gentuza)
Otwarcie drzwi: 18:30
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »