zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 26 maja 2019

Koncertowy klip do "Shadowcult" Possessed

16.04.2019 15:24  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Weterani death metalu z Possessed zaprezentowali koncertowy teledysk do utworu "Shadowcult" z nadchodzącego albumu studyjnego, zatytułowanego "Revelations of Oblivion". Materiał trafi do sprzedaży 10 maja 2019 roku pod banderą Nuclear Blast Records.

W klipie wykorzystano ujęcia z występu grupy na "Bloodstock Open Air".

Sesja nagraniowa do "Revelations of Oblivion" odbyła się w "NRG" i "Titan Studios". Produkcją zajął się Jeff Becerra z pomocą Daniela Gonzaleza. Za miksy i mastering odpowiada Peter Tagtgren z "Abyss Studios". Okładkę przygotował Zbigniew Bielak.

"Revelations of Oblivion" jest trzecim longplayem studyjnym w dorobku Possessed i pierwszym z premierowym materiałem od czasu EP-ki "The Eyes of Horror" z 1987 roku.

Lista utworów:

1. Chant of Oblivion
2. No More Room in Hell
3. Dominion
4. Damned
5. Demon
6. Abandoned
7. Shadowcult
8. Omen
9. Ritual
10. The Word
11. Graven
12. Temple of Samael

Possessed powstał w 1983 roku w San Francisco z inicjatywy gitarzysty Mike'a Torrao i perkusisty Mike'a Susa. Dwa lata później światło dzienne ujrzał debiut studyjny kapeli, zatytułowany "Seven Churches". Formacja zarejestrowała jeszcze longplay "Beyond the Gates" oraz EP-kę "The Eyes of Horror", zanim zakończyła działalność. W 2007 roku Jeff Becerra powrócił pod szyldem Possessed. Jest on obecnie jedynym członkiem z dawnego składu.

Przypominamy, że Possessed zagra na "Mystic Festival", który odbędzie się w dniach 25 i 26 czerwca 2019 roku w hali "Tauron Arena" w Krakowie. Swój udział w festiwalu potwierdziły również zespoły Slipknot, Sabaton, Within Temptation, King Diamond, Emperor, Amon Amarth, Testament, Carcass, In Flames, Soulfly, Hatebreed, Powerwolf, Immolation, Crowbar, Power Trip, Trivium, Vltimas, Municipal Waste, Jinjer, Eluveitie, Entropia, Grand Magus, In Twilight's Embrace, Frog Leap, Omnium Gatherum, Lost Society i Batushka.

Pierwsza pula karnetów na "Mystic Festival 2019" wyprzedała się. Karnety z drugiej puli zakupić można w cenie 489 zł (płyta), 539 zł (sektor A) i 439 zł (sektor C). Bilety jednodniowe kosztują 309 zł (płyta), 349 zł (sektor A) i 269 zł (sektor C). Na płycie nie będzie wydzielonej strefy Golden Circle ani Early Birds.

Komentarze
Dodaj komentarz »