zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 26 maja 2019

Rammstein pokazał okładkę siódmego albumu studyjnego

21.04.2019 15:46  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Rammstein opublikował okładkę swojego nadchodzącego longplaya studyjnego. Ma on nosić tytuł "Rammstein". Premiera płyty planowana jest na 17 maja 2019 roku pod egidą Universal Music w Europie i Caroline Records w USA.

W kwietniu 2018 roku muzycy Rammstein weszli do francuskiego studia "La Fabrique", aby rozpocząć sesję nagraniową do swojego siódmego longplaya studyjnego. "La Fabrique" mieści się w dziewiętnastowiecznej posiadłości usytuowanej w regionie Saint-Remy-de-Provence. Chóry i partie orkiestry zarejestrowano w Mińsku. Za produkcję odpowiada Olsen Involtini, miksami zajął się Rich Costey w Los Angeles.

Ostatnim wydawnictwem w dyskografii Rammstein jest koncertowy album, zatytułowany "Paris". Ujrzał on światło dzienne 19 maja 2017 roku w formacie DVD oraz Blu-ray. Dwa występy, które zostały zarejestrowany na potrzeby "Paris", odbyły się 6 i 7 marca 2012 roku w "Palais Omnisports de Paris-Bercy" w Paryżu. Koncerty stanowiły część trasy "Made In Germany". Za reżyserię odpowiada wieloletni współpracownik zespołu Jonas Akerlund.

Przypominamy, że Rammstein odwiedzi Polskę w ramach nadchodzącej trasy po Europie. Jedyny występ Niemców w naszym kraju odbędzie się 24 lipca 2019 roku na "Stadionie Śląskim" w Chorzowie.

Tagi: Rammstein
Komentarze
Dodaj komentarz »