zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 26 maja 2019

Tomb Mold i Ritual Necromancy w Polsce

25.04.2019 09:31  autor: Verghityax, źródło: Behind The Mountain Rec.

Kanadyjczycy z deathmetalowego Tomb Mold wyruszą w trasę koncertową w towarzystwie Amerykanów z Ritual Necromancy i Of Feather and Bone. W Polsce zespoły zagrają dwukrotnie: 18 września 2019 roku we Wrocławiu i 19 września w Warszawie.

Tomb Mold to deathmetalowy kwartet z Toronto. Tworzą go Steve Musgrave na basie, Max Klebanoff na perkusji i wokalu oraz Payson Power i Derrick Vella na gitarach. Debiutancka demówka, pt. "The Bottomless Perdition", ujrzała światło dzienne w 2016 roku. Od tego czasu grupa wypuściła jeszcze dwa wydawnictwa demo, dwa longplaye studyjne oraz EP-kę. Ta ostatnia, zatytułowana "Cerulean Salvation", zamyka dyskografię Tomb Mold. Trafiła ona do sprzedaży wyłącznie na kasecie magnetofonowej w nakładzie trzystu egzemplarzy.

Ritual Necromancy powstał w 2008 roku w Portland. Obecnie Amerykanie promują swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Disinterred Horror". Jego premiera miała miejsce 25 maja 2018 roku pod banderą Dark Descent Records.

Of Feather and Bone tworzy trójka muzyków z Denver - od momentu powołania kapeli do życia w 2012 roku działa ona w niezmienionym składzie. Na koncie grupy znajdują się dwie EP-ki i dwa longplaye studyjne, z których ostatni, "Bestial Hymns of Perversion", ukazał się 23 marca 2018 roku za sprawą Profound Lore Records.

18.09 - Wrocław, "D.K. Luksus"
19.09 - Warszawa, "Pogłos"

Komentarze
Dodaj komentarz »