zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 22 maja 2022

Rammstein udostępnia singiel "Radio"

27.04.2019 12:12  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Rammstein udostępnił "Radio", drugi singiel ze swojego nadchodzącego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Rammstein". Premiera płyty planowana jest na 17 maja 2019 roku pod egidą Universal Music w Europie i Caroline Records w USA.

Teledysk do "Radio" wyreżyserował Jorn Heitmann.

W kwietniu 2018 roku muzycy Rammstein weszli do francuskiego studia "La Fabrique", aby rozpocząć sesję nagraniową do swojego siódmego longplaya studyjnego. "La Fabrique" mieści się w dziewiętnastowiecznej posiadłości usytuowanej w regionie Saint-Remy-de-Provence. Chóry i partie orkiestry zarejestrowano w Mińsku. Za produkcję odpowiada Olsen Involtini, miksami zajął się Rich Costey w Los Angeles.

Ostatnim wydawnictwem w dyskografii Rammstein jest koncertowy album, zatytułowany "Paris". Ujrzał on światło dzienne 19 maja 2017 roku w formacie DVD oraz Blu-ray. Dwa występy, które zostały zarejestrowany na potrzeby "Paris", odbyły się 6 i 7 marca 2012 roku w "Palais Omnisports de Paris-Bercy" w Paryżu. Koncerty stanowiły część trasy "Made In Germany". Za reżyserię odpowiada wieloletni współpracownik zespołu Jonas Akerlund.

Przypominamy, że Rammstein odwiedzi Polskę w ramach nadchodzącej trasy po Europie. Jedyny występ Niemców w naszym kraju odbędzie się 24 lipca 2019 roku na "Stadionie Śląskim" w Chorzowie.

Tagi: Rammstein
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Rammstein udostępnia singiel "Radio"
starysłuchacz (gość, IP: 79.186.199.*), 2019-05-08 18:01:07 | odpowiedz | zgłoś
Po kilkukrotnym odtworzeniu teledysków Deutschland i Radio zacząłem się zastanawiać o co im chodzi i jedyne co mi przychodzi do głowy to o odwrócenie uwagi fanów od słabej muzyki po prostu. Takie radio discogermany.
re: Rammstein udostępnia singiel "Radio"
Christophoros
Christophoros (wyślij pw), 2019-05-09 12:23:35 | odpowiedz | zgłoś
Te nowe numery nie są takie złe, ale fakt, że do starszych singli im trochę brakuje. Myślę, że to po części jest związane z tym, że w aktualnej formule Rammsteina już raczej nie da się wiele więcej powiedzieć i pokazać. Podejrzewam, że sami muzycy są tego świadomi, skoro nie czuli potrzeby nagrywania nowego materiału przez 10 lat.