zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 27 stycznia 2021

Jungle Rot i Une Misere w lipcu w Polsce

1.05.2019 15:29  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Deathmetalowa formacja Jungle Rot wyruszy w europejską trasę koncertową w towarzystwie Islandczyków z Une Misere. W Polsce zespoły zaplanowały jeden występ. Odbędzie się on 21 lipca 2019 roku w klubie "Pogłos" w Warszawie.

Jungle Rot promuje obecnie swój dziewiąty longplay studyjny, zatytułowany po prostu "Jungle Rot". Ukazał się on 20 lipca 2018 roku za sprawą Victory Records. Materiał zarejestrowany został w "Belle City Sound Company". Z myślą o wydawnictwie grupa przygotowała dziewięć autorskich kompozycji oraz cover "Terrible Certainty" Kreator.

Od 2015 roku Jungle Rot nie posiada stałego bębniarza. Na potrzeby koncertów rolę tę pełni obecnie Spenser Syphers. Ścieżki perkusyjne na albumie "Jungle Rot" nagrał sesyjnie Jesse Beahler, który udzielał się w zespole w latach 2010 - 2013.

Une Misere to islandzka grupa, która swoją działalność rozpoczęła wiosną 2016 roku. W jej skład weszło sześciu muzyków związanych ze sceną hardcore'ową. Rok później sekstet zwyciężył w islandzkim konkursie "Wacken Metal Battle". Obecnie formacja pracuje nad materiałem na swój debiutancki longplay. Promuje go singiel "Damages".

21.07 - Warszawa, "Pogłos"
Bilety: 60 zł (przedsprzedaż) i 70 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »