zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 4 czerwca 2020

Destruction zapowiedział premierę "Born to Perish"

17.05.2019 18:21  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Thrashmetalowa formacja Destruction zapowiedziała premierę swojego czternastego longplaya studyjnego z autorskim materiałem. "Born to Perish" ujrzy światło dzienne 9 sierpnia 2019 roku pod egidą Nuclear Blast.

Materiał na "Born to Perish" zarejestrowany został na przełomie stycznia i lutego 2019 roku w szwajcarskim "Little Creek Studios". Produkcją zajął się V.O. Pulver. Okładkę przygotował Gyula Havancsak. Jest to pierwsze dokonanie Destruction z Randym Blackiem za perkusją i Damirem Eskićem na drugiej gitarze.

Damir Eskić, będący wychowankiem Tommy'ego Vetterli z Coroner, dołączył do grupy w 2019 roku. Pochodzący z Kanady Randy Black objął stanowisko perkusisty w lipcu 2018 roku, zastępując Wawrzyńca "Vaavera" Dramowicza.

Ostatnim wydawnictwem Destruction jest "Thrash Anthems II". Na płycie znalazło się jedenaście nagranych na nowo utworów pochodzących z wczesnych dokonań kapeli. Dodatkowo trio przygotowało cover numeru "Holiday in Cambodia" Dead Kennedys. Środki na realizację longplaya muzycy pozyskali za sprawą platformy Pledgemusic. Premiera odbyła się 18 lipca 2017 roku.

Tagi: Destruction
Komentarze
Dodaj komentarz »