zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 21 kwietnia 2021

4dots przed God Is An Astronaut we Wrocławiu

23.05.2019 18:26  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Stołeczna formacja 4dots otworzy koncert God Is An Astronaut we Wrocławiu. Wydarzenie odbędzie się 17 lipca 2019 roku w klubie "Zaklęte Rewiry".

4dots promować będzie swoje nadchodzące wydawnictwo studyjne. Materiał na niezatytułowany jeszcze album zarejestrowany został w lutym 2019 roku w "Raven Studio" w Skrzyszowie.

4dots powstał w 2012 roku z inicjatywy Bartosza Badacza - byłego gitarzysty Obscure Sphinx - Jerzego Chodkowskiego i Kamila Stankiewicza. W 2015 roku trio zarejestrowało materiał na swój debiut studyjny, zatytułowany "[aux::in]", jego premiera odbyła się rok później. Już po sesji nagraniowej z kapeli odszedł Bartosz Badacz, a zastąpił go Wiktor Jarawka.

God Is An Astronaut nadal promuje "Epitaph", swój dziewiąty longplay studyjny, który trafił do sprzedaży 27 kwietnia 2018 roku za sprawą Napalm Records. Na potrzeby wydawnictwa zespół przygotował siedem autorskich kompozycji, okładkę namalował francuski artysta Fursy Teyssier. W sesji nagraniowej braci Nielsa i Torstena Kinsellów wspomogli perkusista Lloyd Hanney, klawiszowiec Jamie Dean oraz gitarzyści Jimmy Scanlon i Brian Harris.

God Is An Astronaut rozpoczął działalność w 2002 roku w Irlandii z inicjatywy braci Nielsa i Torstena Kinsellów. Jeszcze w tym samym roku ukazał się debiutancki album formacji, zatytułowany "The End of the Beginning". Od tego czasu dyskografia zespołu poszerzyła się o osiem kolejnych longplayów studyjnych oraz EP-kę.

17.07 - Wrocław, "Zaklęte Rewiry"
Bilety: 69 zł (winiarybookings.pl), 74 zł (przedsprzedaż) i 79 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »