zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 7 maja 2021

Mars Red Sky udostępnia singiel "Collector"

15.06.2019 19:02  autor: Verghityax, źródło: profil Mars Red Sky na Facebooku

Francuzi z Mars Red Sky udostępnili "Collector", tytułowy utwór z nadchodzącej EP-ki studyjnej. Wydawnictwo ukaże się 19 czerwca 2019 roku na kasecie magnetofonowej. Nakład będzie limitowany i wyniesie trzysta egzemplarzy.

Na EP-ce znajdą się cztery kompozycje: tytułowy "Collector" w dwóch wersjach, standardowej oraz z gościnnym udziałem Igora Sidorenki ze Stoned Jesus, a także "Soldier On" w wersji studyjnej oraz demo. Materiał zarejestrowany został w "Cryogene Studio" pod okiem Benjamina Mandeau, oprócz wersji demo "Soldier On", którą zespół nagrał w "Mad Reed Studio".

"Collector" stanowi zapowiedź czwartego longplaya studyjnego Francuzów, pt. "The Task Eternal". Album ukaże się 27 września 2019 roku pod egidą Listenable Records.

Mars Red Sky powstał w 2007 roku w Bordeaux. Grupę utworzyli Julien Pras na gitarze i wokalu oraz Benoit Busser na perkusji. Wkrótce skład uzupełnił basista Jimmy Kinast. Po czterech latach działalności Francuzi wypuścili swój debiutancki longplay studyjny, zatytułowany po prostu "Mars Red Sky". W trakcie pracy nad EP-ką "Be My Guide" formację opuścił Benoit Busser, jego miejsce zajął Mathieu Gazeau.

Przypominamy, że Mars Red Sky wystąpi na "Soulstone Gathering" w Krakowie. Swój udział potwierdziły również zespoły Graveyard, Elephant Tree, Dvne, Conan, Mr. Bison, ARRM, Lonker See, Toundra, Sixes i Un. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 8 do 10 listopada w klubie "Zet Pe Te" w Krakowie. Karnety na "Soulstone Gathering 2019" można nabyć w cenie 240 zł.

Komentarze
Dodaj komentarz »