zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 16 lipca 2019

Minetaur i Weedcraft na "Soulstone Gathering Warm Up"

15.06.2019 15:46  autor: Verghityax, źródło: Soulstone Gathering

Do składu "Soulstone Gathering Warm Up" dołączyły formacje Minetaur i Weedcraft. Wcześniej swój udział potwierdziły Ufomammut i Church of Misery. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12 i 13 października 2019 roku w klubie "Zet Pe Te" w Krakowie.

Minetaur przyjedzie ze swoim ostatnim wydawnictwem studyjnym: EP-ką, zatytułowaną "Power Tools". Materiał zarejestrowany został w dniach 23 i 24 lutego 2019 roku w stołecznym "Nebula Studio". Realizacją, miksami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Na potrzeby albumu zespół przygotował pięć autorskich kompozycji. Jest to pierwsze dokonanie Minetaur z Jakubem "Kosą" Kossakowskim na wokalu. Dołączył on do kapeli w październiku 2018 roku, zastępując Bartosza Naumana.

Pochodzący z Puław Weedcraft ma na swoim koncie EP-kę oraz longplay studyjny, zatytułowany "Satan's Weedcraft Heavy Spliffs". Premiera tego ostatniego odbyła się 13 lutego 2017 roku. Wydawnictwo zawiera cztery kompozycje, trwające łącznie nieco ponad trzydzieści minut. Do produkcji materiału zespół zaangażował inżyniera dźwięku Stanisława Jacaka. Autorem oprawy graficznej jest Kosa Nieciecz.

Komentarze
Dodaj komentarz »