zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 21 kwietnia 2021

Slipknot udostępnia teledysk do "Solway Firth"

23.07.2019 12:12  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Slipknot udostępnił teledysk do "Solway Firth", drugiego singla z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "We Are Not Your Kind". Reżyserią zajął się Shawn "Clown" Crahan, perkusjonista grupy.

Wydawnictwo ukaże się 9 sierpnia 2019 roku za sprawą Roadrunner Records. Na "We Are Not Your Kind" znajdzie się czternaście kompozycji, które Amerykanie zarejestrowali w Los Angeles. Do produkcji ponownie zaangażowany został Greg Fidelman. Praca nad szóstym longplayem studyjnym Slipknot zajęła muzykom dwa lata.

Lista utworów:

1. Insert Coin
2. Unsainted
3. Birth of the Cruel
4. Death Because of Death
5. Nero Forte
6. Critical Darling
7. Liar's Funeral
8. Red Flag
9. What's Next
10. Spiders
11. Orphan
12. My Pain
13. Not Long for This World
14. Solway Firth

W marcu 2019 roku Chris Fehn został usunięty ze Slipknot po ponad dwudziestu latach współpracy. Bezpośrednią przyczyną rozstania był pozew o nienależyty podział zysków, jaki muzyk złożył przeciwko pozostałym członkom zespołu.

Przypominamy, że w 2020 roku Slipknot wyruszy w europejską trasę koncertową, w ramach której odwiedzi również Polskę. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się w Łodzi.

Tagi: Slipknot
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Slipknot udostępnia teledysk do "Solway Firth"
Krasnal Adamu
Krasnal Adamu (wyślij pw), 2019-07-23 19:11:02 | odpowiedz | zgłoś
Teledysk promujący nowy album, ale też serial "The Boys", który będzie miał premierę za trzy dni. A parę dni temu Slipknot opublikował też zwiastun swojej No. 9 Iowa Whiskey (amerykańska premiera 10 sierpnia). Co z tych trzech będzie najlepsze? ;)