zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 21 czerwca 2021

Stoned Jesus wystąpi w Sosnowcu

23.07.2019 15:21  autor: Verghityax, źródło: HappyDying Productions

Ukraińska formacja Stoned Jesus zapowiedziała europejską trasę koncertową, w ramach której odwiedzi również Polskę. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 8 października 2019 roku w klubie "Komin" w Sosnowcu.

Stoned Jesus promować będzie "Pilgrims", swój czwarty longplay studyjny. Ujrzał on światło dzienne 7 września 2018 roku nakładem Napalm Records. Na potrzeby wydawnictwa zespół przygotował siedem autorskich kompozycji. Sesja nagraniowa miała miejsce w kijowskim studio "LipkyZvukoZapys".

Stoned Jesus powstał w 2009 roku w Kijowie z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Igora Sidorenki. Pierwszy skład formacji uzupełnili Nikolaj na basie i Alexandr na perkusji. Rok później grupa wydała swój debiut studyjny, zatytułowany "First Communion". Wkrótce potem Igor Sidorenko rozstał się z sekcją rytmiczną i do Stoned Jesus dołączyli basista Sid i bębniarz Wadim. 13 marca 2012 roku nakładem Moon Records światło dzienne ujrzał następca "First Communion" - "Seven Thunders Roar".

Sosnowiecki koncert Stoned Jesus otworzy zespół J. D. Overdrive. Kwartet wypuścił 20 października 2017 roku swój czwarty longplay studyjny, pt. "Wendigo". Partie instrumentalne nagrane zostały w "Monochrom Studio", wokalne w "Satanic Audio". Za miksy i mastering odpowiedzialny jest Haldor Grunberg, który współpracował już z zespołem przy albumach "Fortune Favors the Brave" i "The Kindest of Deaths".

8.10 - Sosnowiec, "Komin"
Bilety: 35 zł (przedsprzedaż) i 45 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »