zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 16 lipca 2020

Teledysk do "Shoey Song" grupy Lagerstein

26.07.2019 08:55  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Lagersteina na Facebooku

Zespół Lagerstein opublikował teledysk do utworu "Shoey Song". Klip prezentuje realizację zadania postawionego przez australijską grupę przed swoimi fanami w ramach promocji nowego długograja, a które wykonane zostało w 22 krajach. Album "25/7" ukaże się 23 sierpnia 2019 r. nakładem założonej przez zespół wytwórni Kegstand Records.

Lagerstein powstał w 2010 r. w Queensland. Grupa wykonuje folk metal inspirowany tematyką piracką. Debiutowała albumem "Drink 'Til We Die" z 2012 r. W 2016 r. ukazał się jego następca, zatytułowany "All For Rum & Rum For All".

"25/7", trzeci album w dorobku zespołu, nagrany został w "Studio Fredman" pod okiem Fredrika Nordstroma, który zajął się również miksami i masteringiem. Okładkę wykonał Justine Malcontento.

W skład zespołu wchodzą obecnie wokalista Captain Gregarrgh, gitarzyści The Majestic Beast i Neil Rummy Rackers, basista Lucky the Great, skrzypek Mother Junkst, klawiszowiec Jacob i perkusista Rusty Timbers.

Przypominamy, że w sierpniu i wrześniu, w ramach "Endless Rum European Tour", Lagerstein wystąpi trzykrotnie w Polsce. W charakterze supportów zaprezentują się zespoły Deloraine, Wolfarian, Morhana i Put' Solntsa.

29.08 - Bielsko-Biała, "Rude Boy Club" (+ Deloraine, Wolfarian, Morhana)
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

30.08 - Warszawa, "VooDoo" (+ Deloraine, Wolfarian, Put' Solntsa, Morhana)
Bilety: 40 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu)

10.09 - Kraków, "Zaścianek" (+ Deloraine, Put' Solntsa)
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »