zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 1 października 2020

Wizualizacja do "Cold" grupy Korn

3.08.2019 18:48  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Korna na Facebooku

Amerykanie z zespołu Korn zaprezentowali kolejny utwór ze swojego trzynastego studyjnego długograja. Animowany klip do "Cold" przygotował Nicolas Fong. Album "The Nothing" ukaże się 13 września 2019 r. nakładem Roadrunner Records. Za dystrybucję w Polsce odpowiada Warner Music.

Korn, jeden z pierwszych zespołów, które zyskały sławę na fali popularności nu metalu, powstał w 1993 r. na gruzach grupy L.A.P.D. Od tamtej pory jego członkami niezmiennie pozostają wokalista Jonathan Davis, gitarzysta James "Munky" Shaffer i basista Reginald "Fieldy" Arvizu. Drugi gitarzysta, Brian "Head" Welch, opuścił grupę na lata 2005 - 2013. Perkusista David Silveria w 2006 r. ogłosił, że robi sobie przerwę od zespołu, ale po niespełna trzech latach został na stałe zastąpiony przez Raya Luziera.

"The Nothing" będzie pierwszym albumem Korna od czasu wydanego w październiku 2016 r. "The Serenity of Suffering". Produkcją obu krążków zajął się Nick Raskulinecz. W połowie lipca 2019 r. zaprezentowano promujący nowy longplay teledysk do utworu "You'll Never Find Me".

Lista utworów:

1. The End Begins
2. Cold
3. You'll Never Find Me
4. The Darkness is Revealing
5. Idiosyncrasy
6. The Seduction Of Indulgence
7. Finally Free
8. Can You Hear Me
9. The Ringmaster
10. Gravity Of Discomfort
11. H@rd3r
12. This Loss
13. Surrender To Failure

Tagi: Korn
Komentarze
Dodaj komentarz »