zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 5 marca 2021

Harmonogram "Summer Fall Festival" w Płocku

28.08.2019 18:09  autor: Verghityax, źródło: Live Nation

Organizator "Summer Fall Festival" w Płocku udostępnił harmonogram wydarzenia, odbędzie się ono 31 sierpnia 2019 roku na plaży nad Wisłą. Na scenie zaprezentują się Moonspell, Kult, Luxtorpeda, Decapitated, Happysad, The Analogs i Reszta Pokolenia.

Moonspell, Katowice 22.04.2017, fot. Verghityax
Moonspell, Katowice 22.04.2017, fot. Verghityax

31 sierpnia, sobota:

15:30: Reszta Pokolenia
16:30: The Analogs
17:30: Decapitated
18:40: Happysad
20:00: Luxtorpeda
21:30: Kult
23:20: Moonspell

Dyskografię Moonspell zamyka koncertowy album, zatytułowany "Lisboa under the Spell". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 17 sierpnia 2018 roku w formacie CD, DVD i Blu-ray za sprawą Napalm Records.

Na "Lisboa under the Spell" znalazł się zapis z wyprzedanego występu grupy w arenie "Campo Pequeno" w Lizbonie. Koncert miał miejsce 4 lutego 2017 roku, Moonspell wykonał wówczas pełny repertuar z albumów "Wolfheart", "Irreligious" i "Extinct". Wydawnictwo wzbogacone zostało o dokument w reżyserii Victora Castro oraz galerię zdjęć.

Kult nadal promuje wydawnictwa "Wstyd" oraz "Wstyd - Suplement". Premiera "Wstydu" odbyła się 14 października 2016 roku nakładem SP Records. Nagrania powstały w studio Wojciecha Jabłońskiego w warszawskiej "Proximie". Album dotarł do 1. miejsca polskiej listy przebojów OLiS i pokrył się platyną.

"Wstyd - Suplement" stanowi kontynuację i uzupełnienie płyty "Wstyd". Producentami i realizatorami albumu są Kajetan Aroń i Wojciech Jabłoński. Na "Suplemencie..." pojawiło się osiem utworów: sześć autorskich kompozycji oraz dwa covery - "Leave the Kids Alone" zespołu Booze & Glory oraz "Modlitwa o wschodzie słońca" tria Gintrowski, Kaczmarski, Łapiński.

Dyskografię Luxtorpedy zamyka "Mywaswynas", czwarty longplay studyjny w karierze formacji. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 1 kwietnia 2016 roku, dokładnie dwa lata po premierze poprzedniej płyty, pt. "A morał tej historii mógłby być taki, mimo że cukrowe, to jednak buraki". Na "Mywaswynas" znalazło się dwanaście autorskich utworów. Masteringiem zajął się Howie Weinberg.

Decapitated nadal ogrywa materiał z "Anticult", swojego siódmego longplaya studyjnego. Premiera płyty miała miejsce 7 lipca 2017 roku za sprawą Nuclear Blast, w Polsce za dystrybucję odpowiada Mystic Production. Sesja nagraniowa odbyła się w olkuskim "Zed Studio", partie perkusyjne zarejestrowane zostały w "Custom34 Studio" w Gdańsku. Za miksy odpowiada Daniel Bergstrand.

W grudniu 2018 roku, po pięciu latach współpracy, perkusista Michał Łysejko postanowił rozstać się z Decapitated. Na potrzeby zaplanowanych koncertów za bębnami zasiądzie James Stewart z Vader.

31.08 - Płock, "Plaża"
Bilety: 79 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »