zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 6 lipca 2020

Riverside ogłosił serię koncertów po Polsce

18.10.2019 12:33  autor: Verghityax, źródło: profil Riverside na Facebooku

Riverside zapowiedział serię koncertów po Polsce, pod szyldem "I'm Your Private Wasteland Tour 2020". Pierwszy występ odbędzie się 16 kwietnia we Wrocławiu, następnie zespół odwiedzi Gliwice, Kraków, Warszawę, Gdańsk i Poznań.

Zespół komentuje: "Kochani, miło nam poinformować, że już w kwietniu 2020 roku powracamy z kolejnymi polskimi koncertami w ramach trasy 'I'm Your Private Wasteland'. Tym razem pojawimy się w największych miastach Polski, które ominęliśmy w ubiegłym roku. Będą to nasze ostatnie występy przed dłuższą przerwą, wielki finał i podsumowanie największej i najdłuższej trasy koncertowej Riverside, która wniosła zespół na zupełnie inny poziom.

'I'm Your Private Wasteland 2020' będzie też naszą największą produkcją sceniczną, setlista będzie zmodyfikowana i pojawią się niespodzianki".

Riverside nadal promuje swój ostatni album studyjny, zatytułowany "Wasteland". Jest to pierwsze dokonanie grupy bez udziału gitarzysty Piotra Grudzińskiego. Sesja nagraniowa odbyła się w warszawskim "Studiu Serakos" pod okiem Magdy i Roberta Srzednickich. Okładkę przygotował Travis Smith. Zespół zarejestrował materiał jako trio. Płyta ukazała się 28 września 2018 roku za sprawą Mystic Production w Polsce oraz Inside Out Music w pozostałych krajach.

W lutym 2017 roku do Riverside w charakterze muzyka koncertowego dołączył Maciej Meller z grupy Quidam. Gitarzysta zadebiutował z Riverside na dwóch wyprzedanych koncertach, które odbyły się 25 i 26 lutego w Warszawie.

Przedsprzedaż biletów wystartuje 24 października.

16.04 - Wrocław, "A2"
17.04 - Gliwice, "Arena Gliwice"
18.04 - Kraków, "Studio"
19.04 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
25.04 - Gdańsk, "Stary Maneż"
26.04 - Poznań, "Sala Ziemi"

Tagi: Riverside
Komentarze
Dodaj komentarz »