zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 5 grudnia 2020

Disturbed wróci do Polski w czerwcu

6.11.2019 12:11  autor: Verghityax, źródło: Live Nation

Disturbed powróci do Polski w ramach światowej trasy koncertowej. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 16 czerwca 2020 roku w hali "Ergo Arena", położonej na granicy Gdańska i Sopotu.

Disturbed promować będzie swój siódmy longplay studyjny, zatytułowany "Evolution". Płyta trafiła do sprzedaży 19 października 2018 roku. Znalazło się na niej dziesięć autorskich kompozycji, które zespół zarejestrował w "The Hideout Recording Studio" w Las Vegas pod okiem Kevina Churko. Limitowana edycja wydawnictwa zawiera dwa dodatkowe utwory ("This Venom" i "Uninvited Guest"), remiks "Are You Ready" i koncertowe wykonanie coveru "The Sound of Silence" z udziałem Mylesa Kennedy'ego.

Disturbed powstał w 1994 roku w Chicago. Od początku trzon zespołu stanowią gitarzysta Dan Donegan i perkusista Mike Wengren. Wokalista David Draiman dołączył do grupy dwa lata później. W roku 2000 muzycy wydali swój debiutancki album, pt. "The Sickness". Kolejny longplay - "Believe" - wylądował na pierwszym miejscu listy sprzedaży "Billboard 200".

Po zakończeniu trasy promującej album "Asylum", Disturbed zawiesił działalność, by powrócić w 2015 roku. Pierwszym dokonaniem kapeli po reaktywacji był longplay "Immortalized".

Przedsprzedaż biletów na serwisie Ticketmaster wystartuje 7 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do 8 listopada do godziny 10:00. Sprzedaż ogólna ruszy 8 listopada o godzinie 10:00.

Tagi: Disturbed
Komentarze
Dodaj komentarz »