zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 21 czerwca 2021

Trasa "Legendy Metalu" przeniesiona na rok 2020

15.11.2019 12:35  autor: Verghityax, źródło: profil Legend Metalu na Facebooku

Druga część trasy "Legendy Metalu", która miała odbyć się w grudniu 2019 roku, została przeniesiona na pierwszy kwartał 2020 roku. W przedsięwzięciu biorą udział zespoły Kat & Roman Kostrzewski, Vader, Acid Drinkers i Quo Vadis.

Kat & Roman Kostrzewski, Katowice 7.04.2018, fot. Verghityax
Kat & Roman Kostrzewski, Katowice 7.04.2018, fot. Verghityax

W oświadczeniu organizatora czytamy: "Z przykrością informujemy, że druga część trasy 'Legendy Metalu' zostaje przeniesiona na pierwszy kwartał roku 2020. Niestety, pojawiły się trudności, które spowodowały, że nie będziemy w stanie dostarczyć Wam show o takiej jakości, jakiej oczekujecie i na jaką zasługujecie.

Prosimy Was o wyrozumiałość i o należyty szacunek dla zespołów.

Wkrótce podamy Wam nowe terminy.

Bilety zachowują swoją ważność. W przypadku, gdy nowy termin nie będzie Wam odpowiadał, będzie możliwość dokonania zwrotu w miejscu ich zakupu".

Pierwotnie formacje miały zagrać w dniach od 19 do 22 grudnia w "Hala Urania" w Olsztynie, klubie "B17" w Poznaniu, centrum koncertowym "A2" we Wrocławiu oraz hali "Arena Gliwice". Koncert we Wrocławiu miał zostać zarejestrowany na potrzeby DVD.

Kat & Roman Kostrzewski promuje swój ostatni album studyjny, zatytułowany "Popiór", jego premiera miała miejsce 1 marca 2019 roku. Na potrzeby wydawnictwa muzycy przygotowali osiem kompozycji. Jest to pierwsze dokonanie grupy bez udziału Ireneusza Lotha, zamiast niego za perkusją zasiadł Jacek Nowak, dawny bębniarz Virgin Snatch.

Vader wydał 31 maja 2019 roku studyjną EP-kę, zatytułowaną "Thy Messenger". Na zawartość płyty złożyły się cztery kompozycję, jakie zespół zarejestrował na przełomie stycznia i lutego 2019 roku w białostockim "Hertz Studio". Listę utworów zamyka cover "Steeler" Judas Priest. Za produkcję odpowiadają bracia Wiesławscy. Okładkę przygotował Wes Benscoter, który wcześniej zrealizował oprawę graficzną do albumu "De Profundis".

Acid Drinkers ogrywa obecnie swój ostatni longplay studyjny, pt. "Peep Show". Jego premiera odbyła się 23 września 2016 roku pod egidą Makumba Music. Materiał zarejestrowany został w "Perlazza Studio", za miks odpowiedzialny jest Jacek Miłaszewski, produkcją zajął się Przemysław Wejmann.

Szczeciński Quo Vadis nadal ogrywa "Born to Die", swój dziewiąty longplay studyjny, który ukazał się 3 grudnia 2016 roku pod banderą Chaos Records. Jest to pierwsze dokonanie grupy z perkusistą Sajmonem i gitarzystą Ianem Bemolatorem.

Komentarze
Dodaj komentarz »