zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 27 stycznia 2021

Charytatywny koncert Stonerror, Only Sons i .Wavs

15.11.2019 15:37  autor: Verghityax, źródło: Southern Discomfort

Zespoły Stonerror, Only Sons, .Wavs i Exkyussme zagrają charytatywny koncert akustyczny, którego celem jest zbiór środków dla Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych. Występ odbędzie się 7 lutego 2020 roku w klubie "Gwarek" w Krakowie.

Za zebrane pieniądze Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych planuje stworzyć psią wioskę - miejsce, gdzie psy nie będą zmuszone przebywać w boksach o betonowej posadzce lub w drewnianych kojcach.

Krakowski Stonerror promuje swój drugi longplay studyjny, pt. "Widow in Black". Premiera wydawnictwa miała miejsce 22 maja 2019 roku. Składający się z dziewięciu kompozycji materiał zarejestrowany został na taśmie magnetycznej. Sesja odbyła się w dniach od 9 do 17 lutego 2019 roku w "Studiu im. Adama Mickiewicza" w Sopocie. Za realizację odpowiada Maciej Cieślak, będący również współautorem dwóch kompozycji.

Only Sons ogrywa "Lions and Unicorns", swój pierwszy longplay studyjny. Składający się z dziewięciu kompozycji materiał zarejestrowany został w "GalTone Studio" oraz "Monochrom Studio" pod okiem Haldora Grunberga i Piotra Galińskiego. Za miksy i mastering odpowiada Haldor Grunberg, szatę graficzną przygotował Waldemar Borowski. Już po ukończeniu sesji z zespołem rozstał się gitarzysta Adrian Pi. Jego miejsce zajął Łukasz Kursa z grupy Moanaa.

.Wavs to nowy projekt Maciasa z Purple Haze Ensemble, skład uzupełniają muzycy z Dealer, Black Palm, Death Swingers i CF98. Debiutancki album, zatytułowany po prostu ".Wavs", ukazał się 21 czerwca 2019 roku.

Exkyussme powstał jako hołd dla Kyuss. Zespół wykonuje wyłącznie utwory z repertuaru nieistniejącej już formacji z Palm Desert.

7.02.2020 - Kraków, "Gwarek"
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »