zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 15 stycznia 2021

Kat & Roman Kostrzewski odwołał końcówkę trasy

13.12.2019 19:05  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Kata & Romana Kostrzewskiego na Facebooku

Z powodu choroby wokalisty Kat & Roman Kostrzewski odwołał swoje występy, które miały się odbyć od 12 do 15 grudnia 2019 roku w Białymstoku, Iławie, Chojnicach i Kościerzynie. W Iławie, na koncercie z bezpłatnym wstępem, zaprezentuje się tylko zapowiadany wcześniej jako support zespół Access Denied.

Roman Kostrzewski, lider promującej obecnie album "Popiór" grupy, wyjaśnił w oświadczeniu: "Pragnę osobiście wyrazić żal, że nie możemy zrealizować ostatnich zaplanowanych sztuk w tym roku. Z uwagi na mój stan zdrowia poprosiłem zespół i organizatorów o przeniesienie terminów występów w Białymstoku, Iławie, Chojnicach oraz Kościerzynie. W imieniu zespołu dziękuję publiczności za ciepłe przyjęcie 'Popióra'. W najbliższym czasie zdejmę mundur metala i włożę piżamę. Mam nadzieję, że po zabiegu szybko dojdę do siebie i znów spotkamy się na występach, które planujemy od marca 2020 r. Ufam, że za zakupione bilety szybko odzyskacie swoje środki".

W iławskim klubie "Iowa Music Bar", 13 grudnia, mający być supportem Kata & Romana Kostrzewskiego zespół Access Denied zagra sam. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Na przyszły rok ogłoszono już jeden koncert Kata & Romana Kostrzewskiego - w Poznaniu.

24.04.2020 - Poznań, "U Bazyla"
Bilety: 50 zł, 55 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »