zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 1 października 2020

Teledysk do "Memento Mori" Divitius

19.01.2020 09:12  autor: Krasnal Adamu, źródło: profile Divitius i Alicen Laureen na Facebooku

Zaprezentowano teledysk do utworu "Memento Mori" amerykańskiej grupy Divitius, łączącej deathcore i metal progresywny. Kompozycja zapowiada minialbum zatytułowany "Primordial", którego premiera planowana jest na 17 kwietnia 2020 roku. Wideoklip przygotowali Karl Whinnery i Freddy Heath z Hot Karl Productions.

Divitius powstał w 2015 roku w Portland. W listopadzie 2016 roku do wokalistki Alicen Hensley, basisty Xana Gordona i gitarzystów Joe Johnsona i Bena Weibela dołączył perkusista Elijah Losch. Na scenie zespół zadebiutował 14 marca 2017 roku. 26 maja ukazał się album grupy, zatytułowany "The Arcadian Parallel", nagrany jeszcze bez stałego perkusisty. W styczniu 2018 roku Elijah Losch opuścił formację. W czerwcu ogłoszono, że jego następcą został Bradley Teel.

W styczniu 2019 roku zespół nagrywał materiał na swój drugi album. Premierę planowano na lato, ale termin ten był stopniowo przesuwany. Ostatecznie pod koniec grudnia zapowiedziano wydanie minialbumu "Primordial". Za miksy i mastering odpowiada "Tone Traktor Audio". Okładkę przygotował Caelan Stokkermans.

Tagi: Divitius
Komentarze
Dodaj komentarz »