zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 27 września 2021

Testament pokazał okładkę "Titans of Creation"

2.02.2020 14:41  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Thrashmetalowy Testament zaprezentował okładkę swojego nadchodzącego longplaya studyjnego, pt. "Titans of Creation". Jej autorem jest Eliran Kantor. Wydawnictwo trafi do sprzedaży 3 kwietnia 2020 roku pod egidą Nuclear Blast.

Eliran Kantor komentuje: "To dla mnie wyjątkowa okładka. W jej przypadku pracę rozpocząłem, kiedy albumowi nie nadano jeszcze tytułu, a teksty do utworów nie były nawet napisane. Prawdę mówiąc, to okładka stała się inspiracją do wymyślenia tytułu. Pragnę podziękować moim przyjaciołom z Testamentu za zaufanie okazane w tym procesie twórczym. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę dwunastometrową wersję mojego obrazu za zestawem perkusyjnym Gene'a".

W maju 2019 roku muzycy Testament poinformowali, że weszli do "Trident Studio", aby rozpocząć sesję nagraniową do następcy "Brootherhood of the Snake" z 2016 roku. Do produkcji zaangażowany został Juan Urteaga, materiał zmiksował Andy Sneap.

Lista utworów:

1. Children of the Next Level
2. WWII
3. Dream Deceiver
4. Night of the Witch
5. City of Angels
6. Ishtars Gate
7. Symptoms
8. False Prophet
9. The Healers
10. Code of Hammurabi
11. Curse of Osiris
12. Catacombs

Przypominamy, że Testament wyruszy w europejską trasę koncertową w towarzystwie Death Angel i Exodus. W jej ramach Amerykanie odwiedzą również Polskę. Jedyny koncert w naszym kraju odbędzie się 19 lutego 2020 roku w hali "Orbita" we Wrocławiu.

19.02 - Wrocław, "Orbita"
Bilety: od 129 zł do 149 zł (sektory) i 149 zł (płyta)

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Testament pokazał okładkę "Titans of Creation"
Patriot (gość, IP: 188.146.229.*), 2020-02-09 12:55:21 | odpowiedz | zgłoś
Może nie ma aż takiego jeb...cia jak tytułowy z poprzedniej płyty Brothehood Of The Snake, ale nowym utworem drużyna dowodzona przez Erica Petersona nie zawiodła oczekiwań. Brzmi to wszystko bardzo ciężko (choć jak na utwór promujący album nieszczególnie chwytliwie), jest znakomita gra perkusisty Gene Hoglana, jest świetny wokalnie Chuck Billy, są nawet delikatnie przemycane przez Petersona naleciałości z Dragonlord.
Zresztą grając tak mocnym składem jak dzisiejszy Testament, chyba nie da się spartolić roboty. Gratulacje i czekamy na cały album!