zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 25 października 2020

Destruction i Suicidal Angels w Poznaniu

6.02.2020 16:57  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Formacje Destruction, Suicidal Angels i Crisix zapowiedziały europejską trasę koncertową, pod szyldem "Thrash Alliance Tour". Jedyny występ w Polsce odbędzie się 7 maja 2020 roku w klubie "U Bazyla" w Poznaniu.

Destruction promować będzie swój czternasty longplay studyjny, pt. "Born to Perish". Album ujrzał światło dzienne 9 sierpnia 2019 roku pod egidą Nuclear Blast.

Materiał na "Born to Perish" zarejestrowany został na przełomie stycznia i lutego 2019 roku w szwajcarskim "Little Creek Studios". Produkcją zajął się V.O. Pulver, okładkę przygotował Gyula Havancsak. Jest to pierwsze dokonanie Destruction z Randym Blackiem za perkusją i Damirem Eskićem na drugiej gitarze.

Damir Eskić, będący wychowankiem Tommy'ego Vetterliego z Coroner, dołączył do grupy w 2019 roku. Pochodzący z Kanady Randy Black objął stanowisko perkusisty w lipcu 2018 roku, zastępując Wawrzyńca "Vaavera" Dramowicza.

Grecy z Suicidal Angels przyjadą z materiałem z albumu "Years of Aggression", który trafił do sprzedaży 9 sierpnia 2019 roku za sprawą NoiseArt Records. Jest to siódmy longplay studyjny w dorobku zespołu. Znalazło się na nim dziewięć autorskich kompozycji. Produkcją muzycy zajęli się osobiście. Za miksy odpowiada Jens Bogren, mastering wykonał Tony Lindgren. Do namalowania okładki Grecy zaangażowali Eda Repkę.

Crisix to thrashmetalowy kwintet z Barcelony. Obecnie muzycy promują swój piąty longplay studyjny, pt. "Sessions #1 - American Thrash". Jego premiera miała miejsce 8 listopada 2019 roku pod banderą Listenable Records. Na albumie znalazło się osiem coverów amerykańskich zespołów, w tym Exodus, Anthrax, Testament, Nuclear Assault i Demolition Hammer.

7.05 - Poznań, "U Bazyla"
Start: 18:30
Bilety: 79 zł (biletomat.pl), 85 zł (przedsprzedaż) i 95 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »

Zobacz także

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Czy robisz kopie bezpieczeństwa swoich danych?