zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 30 września 2022

Album "Degen van Licht" grupy Turia do odsłuchu

16.02.2020 14:38  autor: Krasnal Adamu, źródło: kanał Eisenwald Official na YouTube

Do odsłuchania udostępniony został album "Degen van Licht" holenderskiej grupy blackmetalowej Turia. Długograj ukazał się 14 lutego 2020 roku. Wytwórnia Eisenwald wydała go na płytach kompaktowych i analogowych, a Haeresis Noviomagi - na kasetach magnetofonowych. W lutym i marcu zespół zagra cztery razy w Polsce.

Turia powstała w 2014 roku w Holandii. Wydała dwa własne albumy, a następnie splity z Vilkacis i z Fluisteraars. W skład tercetu wchodzą wokalista T, gitarzysta O i perkusista J.

Materiał na trzeci długograj Turii, zatytułowany "Degen van Licht", zarejestrowany został latem 2019 roku w holenderskim Wageningen z pomocą M. Koopsa. Masteringiem zajął się Greg Chandler w angielskim "Priory Recording Studios". Za produkcję i oprawę graficzną odpowiada Turia.

Lista utworów:

1. I
2. Merode
3. Met Sterven Beboet
4. Degen van Licht
5. Storm
6. II
7. Ossifrage

Przypominamy, że w ramach "Unconquered Light Tour MMXX" Turia przyjedzie do Polski na cztery koncerty, w towarzystwie francuskiej grupy blackmetalowej Iffernet, która promować będzie zapowiedziane na 23 lutego 2020 roku winylowe wydanie swojego debiutanckiego albumu.

24.02 - Wrocław, "D.K. Luksus"
Bilety: 30 zł

4.03 - Katowice, "Faust" (+ Odium Humani Generis)
Bilety: 30 zł

5.03 - Warszawa, Chmury"

6.03 - Poznań, "Pod Minogą"
Bilety: 40 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »