zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 19 sierpnia 2022

Thy Worshiper nagrywa następcę "Klechd"

4.03.2020 09:23  autor: Verghityax, źródło: profil Thy Worshiper na Facebooku

Muzycy Thy Worshiper poinformowali, że pracują nad materiałem na swój piąty, niezatytułowany jeszcze, longplay studyjny. Jednocześnie zespół udostępnił kolejną odsłonę zwiastuna nadchodzącej płyty.

Piąty longplay studyjny Thy Worshiper stanowić będzie pierwsze dokonanie grupy z Marcinem Pazerą na perkusji - na co dzień udziela się on w formacji Jarun. Poprzedni perkusista, DQ, rozstał się kapelą w 2019 roku. Większość partii instrumentalnych i wokalnych muzycy zarejestrowali w swoich domowych studiach. Miksami zajmie się Michał Stopa.

Na wydawnictwie, będącym albumem konceptualnym, znajdzie się siedem kompozycji, opartych na baśniach. Spinać ma je postać Starucha.

Thy Worshiper, Katowice 3.02.2017, fot. Verghityax
Thy Worshiper, Katowice 3.02.2017, fot. Verghityax

Dyskografię Thy Worshiper zamyka album "Klechdy", kolejne po "Oziminie" i reedycji "Popiołu (Introibo ad Altare Dei)" wydawnictwo kapeli, które trafiło do sprzedaży w barwach Arachnophobia Records. "Klechdy" ukazały się 25 maja 2016 roku. Jest to ostatnie dokonanie formacji z wokalistką Anną Malarz. Jej miejsce w grupie zajęła Monika Lubas.

Komentarze
Dodaj komentarz »