zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 29 maja 2020

Kwietniowe koncerty Riverside przeniesione na czerwiec

20.03.2020 17:49  autor: Verghityax, źródło: profil Riverside na Facebooku

Polskie koncerty Riverside, które miały się odbyć w kwietniu 2020 roku, przeniesione został na czerwiec. W charakterze gościa specjalnego zaprezentuje się białoruska formacja Mission Jupiter.

Riverside, Warszawa 20.08.2017, fot. Justyna Kamińska
Riverside, Warszawa 20.08.2017, fot. Justyna Kamińska

W oświadczeniu zespołu czytamy: "W związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia zdrowia i niepewnością, co do kwietniowych terminów, zdecydowaliśmy, że finał naszej trasy 'I'm Your Private Wasteland Tour 2020' zostanie przełożony na czerwiec 2020. Wierzymy, że do tego czasu uda się wspólnymi siłami opanować całą sytuację.

Poniżej znajduje się lista nowych dat. Koncerty odbędą się w tych samych miejscach, a bilety zakupione na pierwotne terminy zachowują swoją ważność. Wszystkie osoby, które bilety nabyły, otrzymają stosowne maile ze szczegółowymi informacjami, również na temat ewentualnego zwrotu biletów.

Mamy nadzieję, że mimo zmiany terminów, wciąż uda nam się z Wami spotkać.

A tymczasem dbajcie o siebie i zostańcie przez najbliższe dni w domach. Bo nigdzie nie jest tak dobrze jak we własnym 'shelter of mine'".

Riverside nadal promuje swój ostatni album studyjny, zatytułowany "Wasteland". Jest to pierwsze dokonanie grupy bez udziału gitarzysty Piotra Grudzińskiego. Sesja nagraniowa odbyła się w warszawskim "Studiu Serakos" pod okiem Magdy i Roberta Srzednickich. Okładkę przygotował Travis Smith. Zespół zarejestrował materiał jako trio. Płyta ukazała się 28 września 2018 roku za sprawą Mystic Production w Polsce oraz Inside Out Music w pozostałych krajach.

18.06 - Wrocław, "A2"
19.06 - Gliwice, "Arena Gliwice"
20.06 - Gdańsk, "Stary Maneż"
21.06 - Poznań, "Sala Ziemi"
24.06 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
27.06 - Kraków, "Studio"

Komentarze
Dodaj komentarz »