zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 15 sierpnia 2020

Oranssi Pazuzu udostępnia wideo do "Uusi teknokratia"

27.03.2020 14:44  autor: Verghityax, źródło: profil Oranssi Pazuzu na Facebooku

Finowie z Oranssi Pazuzu wypuścili teledysk do "Uusi teknokratia", pierwszego singla z nadchodzącego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Mestarin kynsi". Wydawnictwo trafi do sprzedaży 17 kwietnia 2020 roku za sprawą Nuclear Blast.

Wideo wyreżyserował Zev Deans.

Sesja nagraniowa do "Mestarin kynsi" rozpoczęła się pod koniec sierpnia 2019 roku. W jej rezultacie powstało sześć kompozycji. Okładkę albumu przygotowała Tekla Valy.

Lista utworów:

1. Ilmestys
2. Tyhjyyden sakramentti
3. Uusi teknokratia
4. Oikeamielisten sali
5. Kuulen aania maan alta
6. Taivaan portti

Oranssi Pazuzu powstał w 2007 roku z inicjatywy wokalisty i gitarzysty Jun-Hisa. Choć twórczość zespołu klasyfikowana jest jako black metal, Finowie nie stronią od eksperymentowania ze space rockiem, ambientem, drone i sludge metalem. Dyskografię grupy zamyka koncertowy album "Live at Roadburn 2017". Jego premiera odbyła się 4 października 2019 roku.

Przypominamy, że Oranssi Pazuzu wystąpi na "Mystic Festival 2020" w Krakowie. Na liście potwierdzonych wykonawców znaleźli się również Judas Priest, Nightwish, Mercyful Fate, Gojira, Mastodon, Accept, Killing Joke, Mgła, Sepultura, Katatonia, Vader, Obituary, Heilung, Baroness, Devin Townsend, Amorphis, Black River, Witchcraft, Bombus, Truchło Strzygi, The Hu, Baest, Alien Weaponry, Motanka, Infected Rain, Beast in Black i Hentai Corporation. Festiwal odbędzie się w dniach 10 i 11 czerwca na terenie "Muzeum Lotnictwa".

Na "Mystic Festival 2020" zakupić można karnety w cenie 479 zł od sztuki. Bilety jednodniowe kosztują 279 zł. Ceny obowiązują do 14 maja 2020 roku albo do wyczerpania puli. Na festiwalu zagra trzydzieści zespołów podzielonych na trzy sceny.

Na terenie festiwalu dostępne będzie pole namiotowe w cenie 99 zł od osoby. Wstęp dla dzieci poniżej 13 roku życia jest darmowy.

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Oranssi Pazuzu udostępnia wideo do "Uusi teknokratia"
Krasnal Adamu
Krasnal Adamu (wyślij pw), 2020-03-27 17:07:45 | odpowiedz | zgłoś
Rozumiem, że to o technokracji, ale widzę tu też piękną wizję, jak przeciętne, amerykańskie kino zostaje przezwyciężone przez stare, dobre kino niemieckie.