zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 30 maja 2020

Album "Melodie chaosu" This Noise do odsłuchu

29.03.2020 09:05  autor: Krasnal Adamu, źródło: profile This Noise na Bandcampie i Facebooku

Grająca melodyjny punk rock grupa This Noise udostępniła do odsłuchania swój nowy album, zatytułowany "Melodie chaosu". Materiał miał premierę na płytach kompaktowych 28 marca 2020 roku nakładem Lou & Rocked Boys.

Posłuchaj "Melodii chaosu".

Wrocławski This Noise po raz pierwszy zaprezentował się światu w 2012 roku. W 2014 roku wydał swój debiutancki album, zatytułowany po prostu "This Noise", a niecały rok później - EP "Nieściszalni".

"Melodie chaosu" zostały zarejestrowane w 2019 roku w studiu "Soundscope" we Wrocławiu, pod okiem Jarka Wysockiego, który zajął się też miksami i masteringiem, przez zespół w składzie: perkusista Adam Domek, gitarzysta Jacek Trybuchowski, gitarzysta i wokalista Marcin Nowel oraz basista Marek Smogorzewski. Ponadto wokalnie wspomogli grupę Darek Liboski z Guantanamo Party Program w utworze "Szeptem" i Paweł Potocki w "Zegar tyka". Materiał promowany był teledyskiem do tytułowej kompozycji.

1. Potworów nie ma
2. Melodie chaosu
3. Jacyś ludzie
4. Zamknięte drzwi
5. Kostka domino
6. Dla Ciebie
7. Szeptem
8. Pozwól mi
9. Zegar tyka
10. Zbawienie

W związku z pandemią COVID-19 koncert towarzyszący premierze albumu ma się odbyć dwa miesiące później, niż pierwotnie zapowiadano.

23.05 - Wrocław, "D.K. Luksus"

Tagi: This Noise
Komentarze
Dodaj komentarz »