zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 16 czerwca 2021

"A Boy and a Girl" Witchcraft do odsłuchu

7.04.2020 17:45  autor: Verghityax, źródło: profil Witchcraft na Facebooku

Szwedzki Witchcraft wypuścił "A Boy and a Girl", drugi singiel z nadchodzącego albumu studyjnego, zatytułowanego "Black Metal". Wydawnictwo trafi do sprzedaży 1 maja 2020 roku pod banderą Nuclear Blast.

"Black Metal" to szósty longplay studyjny w dorobku Witchcraft i drugi zarejestrowany z Tobiasem Angerem na basie oraz Rage'em Widerbergiem na perkusji - obaj dołączyli do kapeli w 2015 roku. Z myślą o płycie powstało siedem kompozycji.

Lista utworów:

1. Elegantly Expressed Depression
2. A Boy and a Girl
3. Sad People
4. Grow
5. Free Country
6. Sad Dog
7. Take Him Away

Zespół powstał w 2000 roku w Orebro. Jego jedynym stałym członkiem i głównym kompozytorem pozostaje gitarzysta i wokalista Magnus Pelander. Witchcraft funkcjonował jako kwartet przez ponad dekadę. Obecnie koncertowy skład uzupełniają gitarzyści Jon Vegard Naess i Eirik Naess.

Przypominamy, że Witchcraft wystąpi na "Mystic Festival 2020" w Krakowie. Na liście potwierdzonych wykonawców znaleźli się również Judas Priest, Nightwish, Mercyful Fate, Gojira, Mastodon, Accept, Killing Joke, Mgła, Sepultura, Katatonia, Vader, Obituary, Heilung, Baroness, Devin Townsend, Amorphis, Oranssi Pazuzu, Black River, Bombus, Truchło Strzygi, The Hu, Baest, Alien Weaponry, Motanka, Infected Rain, Beast in Black i Hentai Corporation. Festiwal odbędzie się w dniach 10 i 11 czerwca na terenie "Muzeum Lotnictwa".

Na "Mystic Festival 2020" zakupić można karnety w cenie 479 zł od sztuki. Bilety jednodniowe kosztują 279 zł. Ceny obowiązują do 14 maja 2020 roku albo do wyczerpania puli. Na festiwalu zagra trzydzieści zespołów podzielonych na trzy sceny.

Na terenie festiwalu dostępne będzie pole namiotowe w cenie 99 zł od osoby. Wstęp dla dzieci poniżej 13 roku życia jest darmowy.

Komentarze
Dodaj komentarz »