zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 28 października 2021

Słowacki "Gothoom Open Air" odwołany

14.04.2020 09:18  autor: Verghityax, źródło: gothoom.com

Organizator jedenastej edycji "Gothoom Open Air" poinformował, że w tym roku festiwal nie dojdzie do skutku. Wydarzenie miało odbyć się w dniach od 23 do 25 lipca 2020 roku w miejscowości Revistske Podzamcie na Słowacji.

W oświadczeniu organizatora czytamy: "Drodzy przyjaciele, pisanie tych słów przychodzi mi z trudem. Do ostatniej chwili czekałem na odpowiedź zwierzchnika słowackiego Urzędu Zdrowia Publicznego. Zostałem poinformowany, że wszystkie wydarzenia kulturalne i społeczne mogłyby spowodować dalszy rozwój pandemii. Według obliczeń, szczyt liczby zachorowań na Słowacji przypaść ma na połowę lipca, dlatego też nie możemy zorganizować festiwalu w tym roku. Zamknięte granice stanowią kolejny problem.

Podjęcie decyzji o odwołaniu festiwalu napawa mnie wielkim smutkiem i przykro mi, że nie będziemy mogli spotkać się pod zamkiem Reviste. Mimo to wierzę, że nas wesprzecie i zobaczymy się na 'Gothoom Open Air 2021'".

Na "Gothoom Open Air 2020" wystąpić miały między innymi formacje Memoriam, Grave, Malevolent Creation, rosyjska Arkona, Beyond Creation, Dark Fortress, Bolzer, Protector, Fleshcrawl, Helevorn, Internal Bleeding, Azarath, The Ruins of Beverast i Svart Crown.

Komentarze
Dodaj komentarz »