zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 1 czerwca 2023

Klip z tekstem do "Life Is a Sine Wave" Lonely Robot

29.05.2020 14:19  autor: Krasnal Adamu, źródło: strona WWW Johna Mitchella i profil Lonely Robot na Facebooku

Opublikowano wideoklip z tekstem do utworu "Life Is a Sine Wave" Lonely Robot. Singiel promuje czwarty album progresywnorockowego projektu, zatytułowany "Feelings Are Good". Długograj ukaże się 17 lipca 2020 roku nakładem Inside Out Music.

Angielski multiinstrumentalista i producent John Mitchell najczęściej występuje jako gitarzysta grup progresywnorockowych. Jest stałym członkiem zespołów Frost* oraz Kino, którego jest też wokalistą. Dodatkowo udziela się m.in.: od 1997 roku w zespole Arena, a od 2006 roku w It Bites, w którym również stoi przy mikrofonie. Ponadto jest współzałożycielem i współwłaścicielem wytwórni White Star Records. Jako muzyk współpracował m.in. z Pete'em Trewavasem, Steve'em Hogarthem i Mickiem Pointerem z Marillion, z Clive'em Nolanem z Pendragon, z Martinem Barre'em z Jethro Tull i z Johnem Wettonem.

Na dotychczasową dyskografię dowodzonego przez Johna Mitchella projektu Lonely Robot składają się trzy koncept albumy: od 2015 do 2019 roku ukazały się "Please Come Home", "The Big Dream" i "Under Stars", razem tworzące tzw. "Trylogię astronauty".

Na "Feelings Are Good" autor ma poruszać bardziej osobiste tematy. John Mitchell sam spełnił obowiązki wokalisty, gitarzysty, basisty i klawiszowca. Wspomógł go perkusista Craig Blundell. Oprawę graficzną wykonał Paul Tippett.

Lista utworów:

1. Feelings Are Good
2. Into the Lo-Fi
3. Spiders
4. Crystalline
5. Life Is a Sine Wave
6. Armour for My Heart
7. Suburbia
8. The Silent Life
9. Keeping People As Pets
10. Army of One
11. Grief Is the Price of Love
12. The Silent Life (Orchestral Version)
13. Crystalline (Orchestral Version)

Tagi: Lonely Robot
Komentarze
Dodaj komentarz »