zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 25 listopada 2020

The Black Dahlia Murder wystąpi w Warszawie

12.06.2020 18:23  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Formacje The Black Dahlia Murder, Rings of Saturn i Viscera zapowiedziały trasę koncertową, pod szyldem "Verminous European Tour 2021". W Polsce zapowiedziano jeden występ, odbędzie się on 17 lutego w klubie "Hydrozagadka" w Warszawie.

The Black Dahlia Murder promować będzie swój ostatni album studyjny, pt. "Verminous". Wydawnictwo ukazało się 17 kwietnia 2020 roku za sprawą Metal Blade Records. Większość materiału na płytę zarejestrowana została w "Shred Light District" - domowym studio gitarzysty Brandona Ellisa - oprócz perkusji, której ślady Alan Cassidy wbił w "The Pipeyard". Miksami zajął się Tue Madsen, za mastering odpowiada Alan Douches.

Rings of Saturn to amerykańska formacja, grająca techniczny deathcore. Kwartet promuje obecnie swój piąty longplay studyjny, pt. "Gidim", który trafił sprzedaży 25 października 2019 roku za sprawą Nuclear Blast. Sesja odbyła się w "Mann Studios" i "Audiohammer Studios". Jest to pierwsze dokonanie grupy z Marco Pitruzzellą na perkusji. Dołączył on do kapeli w 2019 roku.

Viscera powstała w 2019 roku w Wielkiej Brytanii. Zespół utworzyli dawni członkowie Heart of a Coward, Abhorrent Decimation, Martyr Defiled, Nervecell i Surfaces. 6 marca 2020 roku kapela wydała swój debiut studyjny, pt. "Obsidian".

17.02.2021 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Start: 20:00
Bilety: 79 zł (przedsprzedaż) i 95 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »